Jump to content

JBL L90 sa modifikovanim skretnicama


mrspis

Preporučeni Komentari

Prodajem zvucne kutije JBL L90 sa modifikovanim skretnicama - stavljeno dosta bakra i delova dodato sada skroz linearno sviraju placen upgrade 300e

stane  7/10 malo su udarene sa strane ali nista strasno drajveri netaknuti originalni moguca svaka provera imam obe mrezice u dobrom stanju

hitnija prodaja (prelazim na jeftinije) cena dogovor broj mobilnog

061 657 65 21

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, vladd said:

To nije clan to je legenda:thumbsup:

Zašto se nije bunio, prijavio? Mislim, uzeti pare nekome (koja god da je svota u pitanju), a ne isporučiti plaćeno, za to ima samo jedan naziv.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, NIXIE said:

Zašto se nije bunio, prijavio? Mislim, uzeti pare nekome (koja god da je svota u pitanju), a ne isporučiti plaćeno, za to ima samo jedan naziv.

pa bunio se kad je lik ponovio isti oglas.. ček, to se zove vraćanje na mesto zločina, a ja mislio da je to spisateljska fikcija :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

37 minutes ago, Woland said:

pa bunio se kad je lik ponovio isti oglas.. ček, to se zove vraćanje na mesto zločina, a ja mislio da je to spisateljska fikcija :(

Kad su takve stvari u pitanju, odmah se reaguje.:wub:

Ja sam od Guje kupio MJ15003/04, lepo mi dao čovek gomilicu da proberem šta mi treba, ja natenane kući probrao, sutra mu vratio ostatak i dao pare. Čist račun duga ljubav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...