Jump to content
Miloš 1210

Kako prevariti Netflix?

Recommended Posts

ono , realno - ni mene nesto ne interesuje TV ........ par serija koje kao pratim ima na torr promptno ...... a filmove mi je ionako lakse naci na istome mestu

nego , ima mesta da se instalira pokojesta na media kompu , koji stoji uz TV , pa zaludan pop ......

Kodi probao i odustao, nista posebno, ja i dalje sagorevam download pa gledanje sa uzivanjem uz sto bolji snimak

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Update o hakovanju Netflixa...

postoje mnogi programi + serveri preko kojih glumiš da živiš u USA. Koštaju 5-10 dolara mesečno. Instalirao sam free trial Switch VPN na komp i radi - gledali smo dokumentarac o Hendriksu koga nema na našem Netfliksu :)

https://www.switchvpn.net/

Na žalost isti je user experience kao Popkorn i drugi "watch online" servisi, znači - gledaš preko kompa i nemaš daljinski. To nije ono što sam želeo - hoću USA Netflix direktno na smart TV-u!

Ispostavilo se da mi za to treba drugi ruter. Bedni SBB ruter ne podržava VPN i PPTP. Bolji ruter je 50-100 evra.

Rezime - proćerdao sam celo popodne na studiranje mreža i rutera...

1 hour ago, Miloš 1210 said:

To nije ono što sam želeo - hoću USA Netflix direktno na smart TV-u!

čekbre - tebi VPN (podešen na USA) treba samo u momentu kada zasnivaš pretplatnički odnos sa USA Netflixom, posle sa svojom user-pass kombinacijom preko Netflix aplikacije u TV loguješ bez frke na Netflix gde god se geografski nalaziš.. msm - meni to baš tako radi.. možda ti treba druga mail adresa, ako je prethodna registrovana na Netflixu..

1 hour ago, Woland said:

čekbre - tebi VPN (podešen na USA) treba samo u momentu kada zasnivaš pretplatnički odnos sa USA Netflixom, posle sa svojom user-pass kombinacijom preko Netflix aplikacije u TV loguješ bez frke na Netflix gde god se geografski nalaziš.. msm - meni to baš tako radi.. možda ti treba druga mail adresa, ako je prethodna registrovana na Netflixu..

Izgleda da Netflix proverava gde si pa pušta program koji je kopirajtovan u toj zemlji - u problemu su i Ameri koji rade (ratuju) po svetu, ne mogu da gledaju omiljene serije. Tuga :(

Za početak gledaćemo preko kompa i SwitchVPN programa, a hakerisanje TVa će da bude drugi nivo.

Upravo odgledali urnebesni dokumentarac o čuvenom kreatoru ženskih sandala, Manolo Blaniku ;) a onda sledi Kolin Mc Gregor.  Za svakoga po nešto!

09ce4024be2c0947026c43069e278f7ca423bc4b.jpg

download.jpg.f9fe057dca0f0325195b9319e2e27650.jpg

axa.. kako se to proverava? msm to da li pušta program za Srbiju iako imam USA pretplatu.. nema Srpskih ni Hrvatskih titlova, samo Španski.. barem he bilo tako kada sam poslednji put pristupao.. ovo sto imam je jedan login na nekom Netflix USA family paketu

Probaj da proveriš ovde: http://api-global.netflix.com/apps/applefuji/config

U mom listingu, kada je aktivan SwitchVPN, piše ovo:

<device_supported>true</device_supported>
<country>US</country>
<enable_content_header_cache>true</enable_content_header_cache>
<ncts>CLOUD</ncts>
<stall_notification_intrplay>true</stall_notification_intrplay>
<geolocation.locale>en-US</geolocation.locale>
<movie_norminal_to_peak_bandwidth_multiplier>1.5</movie_norminal_to_peak_bandwidth_multiplier>
<movie_peakbandwidth_multiplier>1.0</movie_peakbandwidth_multiplier>
<instant_queue_enabled>true</instant_queue_enabled>
<showDD>true</showDD>
<geolocation.asn>9009</geolocation.asn>
<geolocation.internal_network>false</geolocation.internal_network>
<support_assistive_audio>true</support_assistive_audio>
<connection_timeout_slow>16000</connection_timeout_slow>

U drugom i šestom redu piše US. Kada isključim lažni server SwitchVPN piše SR, i program je zaista drugačiji - nema Blanika, Mek Gregora, Hendriksa.

piše RS :( znači, zbog toga na Netflixu nisam pronalazio aktuelne naslove, pa ga batalio.. javi ako budeš nabavljao ruter koji podržava zahtev.. 

Meni je mlađi klinac gledao Netflix pre nego je dobio posršku za SR. Kad sam uplatio zbog supruge koja je tad radila u Austriju ona je na TVu imala izbor za AU a mi za SR. U GR je bila priča za njih. Tako da na osnovu IP adrese određuju šta je za tu zemlju na raspolaganju. Klinci su instalirali VPN na kompovima, podesili da im je US i gledaju sve i svašta. Znači za one koji imaju želju da odgledaju veći izbor instalacija nekog VPNa i gledanje preko računara. Za one koji imaju rutere sa VPNom trebalo bi da može da se konfiguriše tako da svi uređaji izgledaju da su tamo negde. Nisam probao jer me ne interesuje. Može i oni mali kompovi pre ruterada se instaliraju da budu VPN izlaz za mrežu. Ja sam staromodan, skinem nekako, odgledsm i obrišem. Kad ima nešto što me interesuje npr Sens8 gledam(ću kaf stignem) na Netfliksu.

6 minutes ago, Mikorist said:

. . . 

najboji VPN ubedljivo. 

Ako moze pojasnjenje za nas iz drugog sektora. :)

Koja je korelacija izmedju Netflix cheat i ovog VPN-a ?

100 megabita imam download preko njega. Los Angeles . AES-256 RSA 2048Bit enkripcija. Teoretske šanse nema da provajder vidi putanju. Autorotirajuće IP adrese. Može da se stavi na 5 minuta da rotiraju. Svaki VPN server ima po 5.000 IP adresa u šteku.

High End :smesna:

8 minutes ago, Zen Mod said:

sve OK , al' kad ja to da ispostizavam?

desi mi se da po tri veceri gledam istu epizodu serije ....... krenem pa se zanesvestim

:)

jbmlga... Ja sa ovim VPN ne gledam samo Netflix. Nego sve moguće IP televizije u USA... Kablovsku ne koristim.:smesna:

kud mi se mater nije obliznula ........ da se ja i blizanac smenjujemo - kuj ce radi , kuj ce gledi , kuj ce cita , kuj se voza

:smesna: