Jump to content

Kako prevariti Netflix?


Preporučeni Komentari

Update o hakovanju Netflixa...

postoje mnogi programi + serveri preko kojih glumiš da živiš u USA. Koštaju 5-10 dolara mesečno. Instalirao sam free trial Switch VPN na komp i radi - gledali smo dokumentarac o Hendriksu koga nema na našem Netfliksu :)

https://www.switchvpn.net/

Na žalost isti je user experience kao Popkorn i drugi "watch online" servisi, znači - gledaš preko kompa i nemaš daljinski. To nije ono što sam želeo - hoću USA Netflix direktno na smart TV-u!

Ispostavilo se da mi za to treba drugi ruter. Bedni SBB ruter ne podržava VPN i PPTP. Bolji ruter je 50-100 evra.

Rezime - proćerdao sam celo popodne na studiranje mreža i rutera...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Miloš 1210 said:

To nije ono što sam želeo - hoću USA Netflix direktno na smart TV-u!

čekbre - tebi VPN (podešen na USA) treba samo u momentu kada zasnivaš pretplatnički odnos sa USA Netflixom, posle sa svojom user-pass kombinacijom preko Netflix aplikacije u TV loguješ bez frke na Netflix gde god se geografski nalaziš.. msm - meni to baš tako radi.. možda ti treba druga mail adresa, ako je prethodna registrovana na Netflixu..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

čekbre - tebi VPN (podešen na USA) treba samo u momentu kada zasnivaš pretplatnički odnos sa USA Netflixom, posle sa svojom user-pass kombinacijom preko Netflix aplikacije u TV loguješ bez frke na Netflix gde god se geografski nalaziš.. msm - meni to baš tako radi.. možda ti treba druga mail adresa, ako je prethodna registrovana na Netflixu..

Izgleda da Netflix proverava gde si pa pušta program koji je kopirajtovan u toj zemlji - u problemu su i Ameri koji rade (ratuju) po svetu, ne mogu da gledaju omiljene serije. Tuga :(

Za početak gledaćemo preko kompa i SwitchVPN programa, a hakerisanje TVa će da bude drugi nivo.

Upravo odgledali urnebesni dokumentarac o čuvenom kreatoru ženskih sandala, Manolo Blaniku ;) a onda sledi Kolin Mc Gregor.  Za svakoga po nešto!

09ce4024be2c0947026c43069e278f7ca423bc4b.jpg

download.jpg.f9fe057dca0f0325195b9319e2e27650.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

axa.. kako se to proverava? msm to da li pušta program za Srbiju iako imam USA pretplatu.. nema Srpskih ni Hrvatskih titlova, samo Španski.. barem he bilo tako kada sam poslednji put pristupao.. ovo sto imam je jedan login na nekom Netflix USA family paketu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probaj da proveriš ovde: http://api-global.netflix.com/apps/applefuji/config

U mom listingu, kada je aktivan SwitchVPN, piše ovo:

<device_supported>true</device_supported>
<country>US</country>
<enable_content_header_cache>true</enable_content_header_cache>
<ncts>CLOUD</ncts>
<stall_notification_intrplay>true</stall_notification_intrplay>
<geolocation.locale>en-US</geolocation.locale>
<movie_norminal_to_peak_bandwidth_multiplier>1.5</movie_norminal_to_peak_bandwidth_multiplier>
<movie_peakbandwidth_multiplier>1.0</movie_peakbandwidth_multiplier>
<instant_queue_enabled>true</instant_queue_enabled>
<showDD>true</showDD>
<geolocation.asn>9009</geolocation.asn>
<geolocation.internal_network>false</geolocation.internal_network>
<support_assistive_audio>true</support_assistive_audio>
<connection_timeout_slow>16000</connection_timeout_slow>

U drugom i šestom redu piše US. Kada isključim lažni server SwitchVPN piše SR, i program je zaista drugačiji - nema Blanika, Mek Gregora, Hendriksa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je mlađi klinac gledao Netflix pre nego je dobio posršku za SR. Kad sam uplatio zbog supruge koja je tad radila u Austriju ona je na TVu imala izbor za AU a mi za SR. U GR je bila priča za njih. Tako da na osnovu IP adrese određuju šta je za tu zemlju na raspolaganju. Klinci su instalirali VPN na kompovima, podesili da im je US i gledaju sve i svašta. Znači za one koji imaju želju da odgledaju veći izbor instalacija nekog VPNa i gledanje preko računara. Za one koji imaju rutere sa VPNom trebalo bi da može da se konfiguriše tako da svi uređaji izgledaju da su tamo negde. Nisam probao jer me ne interesuje. Može i oni mali kompovi pre ruterada se instaliraju da budu VPN izlaz za mrežu. Ja sam staromodan, skinem nekako, odgledsm i obrišem. Kad ima nešto što me interesuje npr Sens8 gledam(ću kaf stignem) na Netfliksu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Update: u međevremenu sam batalio Netflix. Na daljinskom od TV imam i drugo čarobno dugme, piše YouTube, i tamo je prava riznica besplatnog sadržaja u zalogajima od 5 do 15 minuta. Taman koliki mi je attention span. Sve ima, od primenjene psihologije i sociologije preko dokumentaraca o umetnosti do Doug DeMura. Posle par meseci YouTubea šanse nema da odgledam igrani film ili seriju, izvršio bih harakiri posle pola sata :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...