Jump to content

Kako prevariti Netflix?


Preporučeni Komentari

Burna i strasna romansa sa Netflixom se izgleda približila kraju :( 

Bila je to ljubav na prvi pogled ali smo odgledali sve što nas zanima, novi materijal se ne pojavljuje a superheroji u helankama nas ne zanimaju, pa sam u dilemi - da li da otkažem Netflix ili da probam da ishakerišem IP adresu da kao živimo u USA? Priča se da tamo imaju 10x veći izbor...

Iskustva? Predlozi? Saveti?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Borko_KA said:

Ovo je savet, na osnovu iskustva ☺ Mani se meinstrim smeca,cak i da je besplatno...

Slažem se da je ponuda filmova većinom smeće ali smo odgledali desetine i desetine zaista izuzetnih dokumentaraca - o Kit Ričardsu, ADD poremećaju, Bitkoinima, Alchajmeru, Tesli, Ejmi itd itd itd. Čak i par dobrih igranih filmova, Everest u 4K HD npr. Dalje, stend-apove Ričarda Prajora, Sajnfelda, Stivena Fraja, Riki Žervesa itd. Hoćemo još ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlicna tema @Miloš 1210 i nekadasnja nasa dilema u porodici.

Reseno je tako sto sam ja kao onaj koji placa "presekao" i nastavio sa uplatama od 9.99 ojra na mesec. 

Pojavi se, iznenadi nas prijatno neki novi dokumentarac, film, serija. Mislim da taj novac sto se daje na mesecnom nivou jos uvek opravdava imanje regulanog naloga.

Najveca sramota Netflix-a ovde je to sto prakticno i nema vise novih titlova, tj. apdejta. Doduse to su sve cro titlovi, tako da je i na njima da im pisu.

Ja sam im pisao vec par puta, zalio se, dizao frku . . .  cekamo. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Miloš 1210 said:

. . . 

Da ne zaboravim epski bio-dokumentarac o Seni... ronio sam suze jbt. Jedan takav doživljaj mesečno pa mi dosta :) 

. . . 

Gledali. :thumbsup:

Evo, recimo "ode" juce, na zalost, A. Bourdain. Sinoc sam odma' ponovo "okrenuo", pa izbindzovao The Mind of a Chief.

To njihove TV serije koje kada se pojave postave celu sezonu, pa idu kokice, Cola, pivo . . . .  mda, valja se imati def. Netflix.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, pakonja said:

A Popcorn i Kodi? Sto to ne koritite...?

Ja sam bio uzeo Netflix i kad sam video ponudu odustao sam... 

Ja instalirao kodi 18 radi fenomenalno. A popcorn za 10+ Ali po mom ukusu verzija 3.10 najbolja.

Na kodiju može sa addonovima da se nabasa oko 11000 kanala

a popcorn ko popcorn ima sve što treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Zen Mod said:

tip iz BP ima najbolje cene kodi uredjaja

videti na kp

Zene ovo ti je kodi za windows. nemaš potrebe za onim mini pc. Isprobaj.

Doduše meni se sviđa i varijanta sa Rasberry Pi3 B+ stvarčicom. A ima i radio kanala :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dok ja videh poruku vi se vec raspricali o tome... :)

Ja sam ranije koristio kodi i svi addoni su zastareli tako da vam ne mogu pomoci, nema se vremena za gledanje TV-a.... :(

Ali generalno jako puno ljudi hvale kodi i popcorn...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ono , realno - ni mene nesto ne interesuje TV ........ par serija koje kao pratim ima na torr promptno ...... a filmove mi je ionako lakse naci na istome mestu

nego , ima mesta da se instalira pokojesta na media kompu , koji stoji uz TV , pa zaludan pop ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...