Jump to content
parabolis

Oehlabch vs Hilzna

Recommended Posts

Govorim ja prakticno nepromenjeno sve vreme, nego neki obozavaju da odma' iskopaju sanceve, gurnu me u drugi i krenu sa paljbom. A onda genetika uzvrati paljbu :) 

1 hour ago, ab-Co-axial said:

neki pojedinci su se uzdigli iznad ostalih i zeleli da odrede gde je ovima drugima mesto u slucaju USB vs osiguraci

Pazi, kada se krene da se lebdi u oblacima, potreban je GPS da bi znao gde si. Nesto relevantno.

Smatram da treba naci meru znacaja komponenti, i korelaciju izmedju preduzetih aktivnosti i realnog efekta. Neka se uz taj realni efekat pojave i placebo efekti, ali oni su subjektivni i drugima neupotrebjivi...smaranje

Ako krenemo da preterujemo, u subjektivnosti, pa i prenemaganju, podleganju mastarijama ili ocitim prevarama, pogube se kriterijumi, onda je moguca plava trava i zeleno nebo..neko dobije takav utisak.

5 minutes ago, Woland said:

nači, ništa od samobanovanja :D

nita :P

1 minute ago, vladd said:

Govorim ja prakticno nepromenjeno sve vreme, nego neki obozavaju da odma' iskopaju sanceve, gurnu me u drugi i krenu sa paljbom. A onda genetika uzvrati paljbu :) 

Pazi, kada se krene da se lebdi u oblacima, potreban je GPS da bi znao gde si. Nesto relevantno.

Smatram da treba naci meru znacaja komponenti, i korelaciju izmedju preduzetih aktivnosti i realnog efekta. Neka se uz taj realni efekat pojave i placebo efekti, ali oni su subjektivni i drugima neupotrebjivi...smaranje

Ako krenemo da preterujemo, u subjektivnosti, pa i prenemaganju, podleganju mastarijama ili ocitim prevarama, pogube se kriterijumi, onda je moguca plava trava i zeleno nebo..neko dobije takav utisak.

Kako onda da govorim o subjektivnim stvarima, u trecem licu? :P

e tišina tamo vladd uživa u muzici mereći ga

pazi na te visoke lebtejeb0

e matori samo nam javi šta si merio tj. slušao da i mi znamo

A sto bi pricao o subjektivnosti na svajserskom forumu.

I pride, zar ta subjektivnost ne moze da ima objektivan pristup, da se kaze  "promenio se, ili zagubio mi se prostorni raspored instrumenata u nekoj numeri, da se preslisamo gde je to doslo do promene faznog stava signala"..u kablu, u preampu, ampu, skretnici...

Sto bi se to desilo nekome ko ima pass i tannoya:P, i sto mora da slusa tudje muke osrednjosti :D

Mislim, da je potrebno malo razlikovati tematike foruma

Baci pogled na temu "psihoakustika" pa mi ponovi ovaj tvoj poslednji post :P

A sto ti tubelover volis tube, moderne?

:D 

Da li si primetio fascinantniji detalj, da nije u pitanju samo Nakamichi, nego nesto mnogo lepse :)

using Sony Metal XR cassette, the playback level is about -22dB from the Dolby level (-20dB on the input when recording). 

14 minutes ago, zoranzu said:

Totalno sam zbunjen?!

Kako sad da dam savet sinu?

"Pozovi ribu,kad bude prazna gajba, da gledate u osciloskop!!!"

Tamo moze videti i ono sto od nje nece nikad cuti, navlacice ona zavese ubuduce svaki put kada se presvlaci. :P