Jump to content

okupljanje a da nije djurdjevdan...


dunavko

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

glede Vinkovackog druzenja - eto , da se javno zahvalim - dobih poziv da se pridruzim ...... ali mi samo noge virele ( i jos vire) iz nekih neodlozivih stvari

 

dakle - momci - :svakatidala:

 

hint  - nesto se valja da se nesto desi u Kekendama ovog leta

kada budemo znali vise , vec ce se obnarodovati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/20/2018 at 9:25 PM, Zen Mod said:

moram zovem majstor prozordziju , da znam kad mi dolazi na ugradnju u toku nedelje

sutra uglavljujemo sve

Daj Ti Bože sreće ko meni . Ja sam u četvrtak zamijenio drvene prozore  5 kom + 2 balkonska vrata na katu plastičnim - iako je trend obratan . Ipak je došla "europa" do nas . Bio prije mjesec cc dana gospodin majstor uzeo mjere , sutradan "emajlom" poslao ponudu sa rokom isporuke 40 dana  cijena tako tako al  uredu kao brzo pa ? . Zove čovjek u srijedu da mu se desio "luft" u poslu pa ako more u jutro . I nemrem još sad vjerovat ekipa došla u 8. 00  , dogovoreno vrijeme do 18.00 . Sve završili do 16. 00 . počistili  , supruga ljubomorna :)  . Od usluga popili kavu . mineralnu vodu i kad su se opustili  svaki po pivo ( nakon što je bilo gotavo) . Obzirom da mi se troje ljudi mota po cijelom katu od 100 m2  moreo sam biti prisutan . Obzirom da sam i sam neakav majstor bio sam impresoniran organizacijom . Pa to se nekad delalo 3 dana .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...