Jump to content

ReVox A76 , refurbishment , za Doktor-a


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Narucen za kufinju Tivoli One. :)

Em je kompaktniji, em izgleda ono bas vintage, em svira sasvim korektno za jutranji program/vesti.

A ReVox trenutno "opgoreva", zauzeo busiju, Kenwood sklonjen . . . i tako to. :)

Ode @Woland . . .  dodje @grau . . . 

 . . .  ode i on . . .  malo se divanilo, slusalo . . .  St. Germain, Mazzy Star, te za ispracaj i Cowboy J. . .  s'k cu ja kada zavrsi strana da se preshaltujem na Bbg 3. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nadam se da ti Woland sve objasnio , onako kako on ume , sta je to Broadcast Sound tunera

ete , i meni je oci onomad otvorio ...... trebalo mi par minuta teskog i freneticnog dumanja da skontam , i da mu (mi, nama) objasnim sta je to sto cini Broadcast Sound A76

 

:)

 

(FT440 ima jednu kriticnu poziciju , promenom koje kontam da ce i on biti Broadkastniji

 

:smesna: )

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Zen Mod said:

ene , javilo mi se :

idealan kufinjski sistem

Quad FM3-33-303 + LS3/5

 

:P

 

He, he . . .  ja stariji, a ti zaboravio . . . .  svojevremeno preko pm smo i o tome pricali ( msm LS3/5A ) . . .  :)

Doduse, tada se nisam jos "otrovao" sa P. Walker-ovim proizvodima.  :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Doktor said:

He, he . . .  ja stariji, a ti zaboravio . . . .  svojevremeno preko pm smo i o tome pricali ( msm LS3/5A ) . . .  :)

Doduse, tada se nisam jos "otrovao" sa P. Walker-ovim proizvodima.  :rofl:

pa nisam zaboravio ...... bas zato :)

4 minutes ago, ninja said:

Bengt 

"Bent" :)

 

que?

na vr' mi jezika ...... kako ono kazu..... al' jok :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, Zen Mod said:

nadam se da ti Woland sve objasnio , onako kako on ume , sta je to Broadcast Sound tunera . . . 

 

Vid' ovako . . .  pricali smo nas dvojica na tu temu od kada je ovaj A-76 dosao do tebe, pa ga on cuo, pa preuzeo, pa slusao kod sebe . . .  pa 1 na 1 sa odlicnim Hitachi FT-440 tjunerom . . .  evo i danas ovde . . .  nema tu psihoakustike . . .  hvala Kenwood-u KT-7550 na druzenju unazad 3-4 god., ali zvuk ReVox-a nesto sto vam zadrzava dah . . .  slusam upravo Dusek-ove klavirske komade i to je TO ( nekada davno neke i svirah  . . . :wub: )

http://www.radiobeograd.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=121&Itemid=103

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jes...... nije nego .

ispale babi oci , sine , guglajuci

Bent Audio 102M Passive Preamplifier; TVC Transformer Volume Control

 

i taj bolan place za bufferom , pa bi tek prosviro ....

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Zen Mod said:

a jes...... nije nego .

ispale babi oci , sine , guglajuci

Bent Audio 102M Passive Preamplifier; TVC Transformer Volume Control

 

i taj bolan place za bufferom , pa bi tek prosviro ....

 

 

 

 

Nisi moro u inostranstvo, ima i na forumu i to na vise mjesta :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nadam se da ti Woland sve objasnio , onako kako on ume , sta je to Broadcast Sound tunera
ete , i meni je oci onomad otvorio ...... trebalo mi par minuta teskog i freneticnog dumanja da skontam , i da mu (mi, nama) objasnim sta je to sto cini Broadcast Sound A76
 
[emoji4]
 
(FT440 ima jednu kriticnu poziciju , promenom koje kontam da ce i on biti Broadkastniji
 
:smesna: )
 
eee, od blata će me praviš kad budem počeo da pišem za Stereophile [emoji14] :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21.15 Музика вива – Рострум 2018: Дела Владимира Влаева, Матка Брекала, Вјекослава Њежића и Луке Јухарта која су представљала Бугарску, Хрватску и Словенију 

http://www.radiobeograd.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=121&Itemid=103

Upravo se zavrsava emisija. Savremena muzika. 

ReVox izuzetan - @Zen Mod :worship: na celom "projektu" - od Limundo-a do vecerasnjeg slusanja. 

Zvucno ( ukratko ), za ovaj prvi dan ( treba ovo slusati ono bar jedno 10-15 dana, pa recenzija, ali evo iz "prve ruke" ) - 3 D koji, na zalost, Kenwood ima samo u tragovima, ReVox to "predaje" na jedan neverovatno realistican nacin.

Alikvoti (alikvotni tonovi -  https://sr.wikipedia.org/sr-el/Аликвотни_тонови   ) - nisam do sada cuo u ovom intenzitetu, broju i tako dobro izdvojeno u celom zv. spektru. Gudacki i duvacki instrumetni - "demonstracija sile".

Udaraljke - nisam do sada imao prilike cuti ovakav ambijent u sobi ( preko tuner-a kao izvora zvuka ). :thumbsup:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...