Jump to content
Zen Mod

ReVox A76 , refurbishment , za Doktor-a

Recommended Posts

11 minutes ago, vladd said:

LP i jeste otisao, samo sto ga ludaci sporadicno vracaju u zuvot. :) 

. . . 

Pozdravio te Miroljub A. Kemis. ;)

Da nam je bilo srece, te da on nije bio tamo gde je bio . . .  te sqrcao ( citaj: prodao u UK, oparila se neka mala privatna diskografska kuca u Londonu, mmcu mu :angry7:) celokupnu liniju izrade vinila  iz RTB-a . . . . gde bi nam sada kraj bio ?

Mislim na sve male, srednje i one velike bendove tipa Riblja Corba i ostali. Setimo se samo gde je "Corba" radila LP "Uzbuna" ( Fidbox ).

Koliko vidim, to Yugoton nije uradio - eno ga, Croatia Records stampa polako, ali sigurno.

5 minutes ago, Doktor said:

Da nam je bilo srece, te da on nije bio tamo gde je bio 

Vratice ga neki Englez ili Nemac, kao sto je indus "vratio" IMT..

Stoka sve rasprodala na kilo, i sada glumimo ...i ne znam sta glumimo, gledamo kako na nasoj gluposti i sitnosopstvenickom karakteru drugi mlate pare...

Sve bili neki pametni udbini pitomci, gde da se mi zamajavamo sa bilo cime, daj rakije, daj starleta, dizi kredite...

p.S.

Ona stoka pobacala vinile iz STB..samo se nerviram u SRECNOJ TEMI :D 

54 minutes ago, Zen Mod said:

dakle - gledas da nadjes dokazan a ne preterano skup , usput nediran primerak i to je to

Ja odavno imam Wega Modul 301T. I volem kako svira.

4429f9deab16.thumb.jpeg.251b01f31a718bff8178416b7b2413e7.jpeg

08_Wega_301T_innen_oben.jpeg.bdb259c5718b60782ebfabe25fe826e2.jpeg

Al' nešto me ufatio svrab da menjam. Razni su bili u opticaju. Poslednji Mitsubishi DA-30. Naravno za normalne pare from Germany. Ovi na KP su većinom pošandrcali. 

Pre njega sam merkao Technics ST-8080.

Oba su mi lepa, Mitsu čini se boljesvirajući, bar po pisanijima sa neta.

Ke vidime.

2 minutes ago, vladd said:

. . . 

Ona stoka pobacala vinile iz STB..samo se nerviram u SRECNOJ TEMI :D 

Hebes te vinile sa deponije iz Vince, pokupio Paspalj na dojavu.  A nisu bili neki primerci da ih stavis bezbedno na tanjir, tj. zvucnica bi bila u opasnosti.

Onako za info . . .  za trofej . . .  OK. :)

14 minutes ago, Kuršum said:

Ja odavno imam Wega Modul 301T. I volem kako svira.

Doduše da budem iskren, skoro godinu dana ga ne uključih, slušah radio preko Screamer-a zbog Radio Swiss Jazz, BBC Radio 3, koje rado slušam pored RBG 1 i 2. No, kako je Radio Beograd sakrio stream adrese i može da se sluša samo preko onih njihovih glupavih aplikacija, Wega is on the road again. 

1 minute ago, Kuršum said:

Doduše da budem iskren, skoro godinu dana ga ne uključih, slušah radio preko Screamer-a zbog Radio Swiss Jazz, BBC Radio 3, koje rado slušam pored RBG 1 i 2. No, kako je Radio Beograd sakrio stream adrese i može da se sluša samo preko onih njihovih glupavih aplikacija, Wega is on the road again. 

Par korisnih linkova za tvoju Wega-u :

http://www.radiobeograd.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=65

http://radiomap.eu/rs/beograd