Jump to content
vdzele

Osigurači (high end?) i oko njih

Preporučeni Komentari

13 minutes ago, vdzele said:

Ti jesi dosta tehnički pismen, ali po mom ubeđenju nedovoljno. Ili si pak samo radio jedan deo tehnike, dok je nauka išla napred i ti nisi pohvatao sve to još.

a ti si kompetentan da proceniš tehničko znanje čoveka koji godinama radi u naučnoj instituciji?! i još ga obaveštavaš o kretanjima u nauci?! imaš ubeđenje jbt.. ajde bre odmori malo, bavi se malo sobom za promenu..

a i ova tema je za katanac odavno

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

sto , bas je zabavno

kad se vec nista drugo ne radi , onda da se bavimo ..........

:)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

A što ne bi mogao da procenim? Dao sam nekih pedesatak ispita na mašinstvu, A ti Wolande?

Ja jesam nikakav u elektro-tehnici, ali umem solidno da prepoznam ko tu zna koliko.

Još bolji sam procenitelj ličnosti. Tebe sam već procenio ranije.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Za mene je oslanjanje na cula, a narocito nekakvog sestog ili intuicije, odraz velikog avanturizma i testiranja srece. 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ovo pocinje da podseća na rasprave, na nekim forumima, da li je planeta zemlja “ravna ploča”.
Da li će to “postati tema” zavisi od toga da li će biti “goriva” za nju (polemickim postova).
Ne osećate li da “raspravom”-postovima o fundamentalnim pricipima nauke i sami postajete deo ovog rasomona.
Ovo je diy-inženjerski sajt koji je koncipiran na korišćenju naučnih i strucnih saznanja te je ova tema više za “komsijski” sajt a na ovome za katanac; nego za raspravu.
Moraju postojati i sajtovi koji dovode i Darvina u pitanje, ako ne želimo da nam se imputira jednoumlje, ali ne na ovakvim i sličnim sajtovima.
Možda bi u pravila foruma trebali dodati da je neprihvatljivo dovoditi u pitanje važeća naučna i strucna saznanja, sto ne sprečava zainteresovane da uznose suprotne stavove ali na drugim mestima-sajtovima tipa trece oko.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ova tema nije samo o osiguracima, vec i o merenjima, procene licnosti, demokratiji...
Svratis, procitas, nasmejes se...ako ima nesto da kazes, napises. Onda odes u temu Aleph i divis se onim Fischer SK580 hladnjacima, Quad, motori i tako...
Ne bih ja ovo gasio :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
48 minutes ago, vdzele said:

A što ne bi mogao da procenim? Dao sam nekih pedesatak ispita na mašinstvu, A ti Wolande?

Ja jesam nikakav u elektro-tehnici, ali umem solidno da prepoznam ko tu zna koliko.

Još bolji sam procenitelj ličnosti. Tebe sam već procenio ranije.

Izgleda da si pored dobrog procenitelja licnosti jos bolji u skromnosti, svaka ti cast! Predlazem upravi foruma, da zaseda kolegijum, da se napravi presedan i da se izmeni ovo "pocetnik" u "istaknuto skromni clan foruma". 

Ko je za?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Naravno da svako od nas demokratiju poima na “svoj” način.

Znam samo da kada je nekadašnja ministarka iz vlade g. Kostunice (ni ime joj neću pomenuti) dovela u pitanje Darvina (esencijalne postulate nauke) da niko od mojih prijatelja (a bogami mnogo više naših neprijatelja) iz zapadne Evrope nije na to gledao kao na demokratsko pravo na mišljenje već su iskoristili da nas “zasluženo pozicioniraju” sto nas i sada i ko zna do kada će, pratiti.

Imaju i oni onih koji dovode Darvina u pitanje (više nego mi) ali to nisu ministri (bar ne javno).

Dakle nije sve dopušteno “pod plaštom demokratije” (kao naprimer pozivi antivakcinacijski) i dakle, nije ni ovo demokratija!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
25 minutes ago, Srecko said:

Ovo pocinje da podseća na rasprave, na nekim forumima, da li je planeta zemlja “ravna ploča”.
Da li će to “postati tema” zavisi od toga da li će biti “goriva” za nju (polemickim postova).
Ne osećate li da “raspravom”-postovima o fundamentalnim pricipima nauke i sami postajete deo ovog rasomona.
Ovo je diy-inženjerski sajt koji je koncipiran na korišćenju naučnih i strucnih saznanja te je ova tema više za “komsijski” sajt a na ovome za katanac; nego za raspravu.
Moraju postojati i sajtovi koji dovode i Darvina u pitanje, ako ne želimo da nam se imputira jednoumlje, ali ne na ovakvim i sličnim sajtovima.
Možda bi u pravila foruma trebali dodati da je neprihvatljivo dovoditi u pitanje važeća naučna i strucna saznanja, sto ne sprečava zainteresovane da uznose suprotne stavove ali na drugim mestima-sajtovima tipa trece oko.

Ti se od jednom pojavljujes na 33. strani sa pricom iz teorija zavera, pa sad iskreno priznaj da nisi mason... jos "Srecko" ☺

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Razlog sto sam se pojavio je jako prost ubi me Tapatalk (zabole me prst ) jer stalno moram da preskacem nove postove ove teme .

Preterao sam i sam (svojim postovima sam takođe dao kredibilitet temi sto sam upravo kritikovao).

Izvinjavam se.

Neću više majke mi .

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Naravno da svako od nas demokratiju poima na “svoj” način.
Znam samo da kada je nekadašnja ministarka iz vlade g. Kostunice (ni ime joj neću pomenuti) dovela u pitanje Darvina (esencijalne postulate nauke) da niko od mojih prijatelja (a bogami mnogo više naših neprijatelja) iz zapadne Evrope nije na to gledao kao na demokratsko pravo na mišljenje već su iskoristili da nas “zasluženo pozicioniraju” sto nas i sada i ko zna do kada će, pratiti.
Imaju i oni onih koji dovode Darvina u pitanje (više nego mi) ali to nisu ministri (bar ne javno).
Dakle nije sve dopušteno “pod plaštom demokratije” (kao naprimer pozivi antivakcinacijski) i dakle, nije ni ovo demokratija!

Forum je dovoljno 'jak' pa mislim da to ne moze nikako da se uporedi sa nekom smesnom vladom.
Da li ce neko sa strane da se smeje,...neka. Samo ja vidim da se mnogi ovde smeju na svoj nacin :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...