Jump to content

Denon PMA-560 poluispravan HITNO


mrspis

Preporučeni Komentari

Na prodaju poluispravan denon pma 560. Dobio sam ga od prijatelja iz Austrije koji je hteo da ga baci jer levi kanal ne radi. Garantujem da sve ostalo radi bez greske testirao sam sve ostalo. Sobzirom na vrstu foruma verujem da nije veliki kvar i da se lako moze otkloniti, ali sobzirom da je polu-ispravno prodajem ga po niskoj ceni, na kp sam video da ide do 80e, dobro je pojacalo veliki trafo i dosta snage, tesko poprilicno. Daljinski nemam ako postoji za pojacalo. Vizuelno 9 od 10 malko izgrebano postavicu slike. Samo licno preuzimanje na Zvezdari odmah posle plavog mosta. Cena za forumase 1500dinara. Ako nesto ne bude jos uredu vrlo rado cu vratiti novac, ko prati moje oglase primetio je da sam posten i da uvek navedem onako kako jeste. Kontakt telefon bolje me okrenite nego kp poruke. Inace skupljam novac za popravku predpojacala, imam i neki monitor oko 21 inc star par godina perfektno stanje ispravan isto od prijatelja kao i magnat zvucnike bookshelf ali velike, iskreno magnat zvuci kao kanta, vise kao razglas nego hifi mada je dosta osetljiv i ima tu i tamo bassa posto je bass 10 inca pa je pogodan za zurke po meni verujem da vecinu to ne zanima ovde, pa ga ne bih kacio a monitor takodje nije za ovaj forum. Doduse ako je neko zainteresovan dajem forumasima magnat par kutija za 500 dinara ako uzmu oba a magnat posebno 1000din vidim da se na kp krece po 40-50e ima mrezice stanje 9 od 10, a za monitor se mozemo dogovoriti opet ako je neko zainteresovan za njega, mada planiram da ga okacim na benchmark forum. Pojacalo je zvucno dobro jesam slusao samo jedan zvucnik al testirao sam na mom jbl l90 i ok zvuci ne dere se ima dobru kontrolu bassa. Ko se razume u opravke i zeli rezervno kvalitetno pojacalo evo prilike. Mada ne verujem da bi sama popravka kostala vise od 1000din tako je bilo i ranije kada sam imao slican problem sa harman kardon pojacalom, ali nemam vremena da ga nosim lakse mi je ovako. Opet ponavljam ako kupac ne bude zadovoljan ili se ispostavi da jos nesto ne radi moze mi vratiti pojacalo a ja njemu novac, vec sam imao problem sa DACom sto sam prodao covek sa foruma zvao ali mi se izbagovao telefon pa sam izgubio broj a ispostavilo se da dac ipak ne radi lepo postavio sam temu ovde da mi se javi covek sto je kupio dac da mu vratim novac.

061 189 11 59 Kontakt telefon bolje me okrenite nego kp poruke.

evo par slika

https://imgur.com/a/cn7uo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

tu sam u petak pre podne sam slobodan oko 12 ko se prvi javi njegovo zovite me sutra oko 11 na 066 204 036 ili ako je taj nedostupan na 061 189 11 59

izvinjavam se bio sam kratko van zemlje

drago mi je da ima toliko zainteresovanih za pojacalo, da li nekoga zanima magnat kutije i monitor, djuture bi dao sve za smesne pare a monitor mislim da je novije generacije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad sam slikao magnat, teska je kutija poprilicno ima 15ak kila. Monitor je zapakovan u kutiju pa cu samo napisati oznaku jer imam uputstvo papire i sve a on je netaknut jako malo koriscen kao nov zapakovan i zasticen za transport iz Austrije. Djuture bih dao za 2500 sve, pojedinacno pojacalo 1000 magnat 500 i monitor 1000. Evo slika kutija koje su vizuelno kao sto sam rekao u dobrom stanju, ima ih, samo sto sviraju lose.. monitor je dell ultrasharp 1907FP 19 inca 4:3

https://imgur.com/a/xRp8i

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prodato moze delete

jos jednom se izvinjavam sto je moralo da se ceka jos par dana opet sam bio u inostranstvu, i zahvalan sam na poverenju koje mi je clan gruja iskazao. ja nisam preprodavac, imam svoj sistem na kom bih jedino kutije menjao na bolje ako bog da, kada mi naleti nesto sto mi skuplja prasinu okacim za smesnu cenu jer me mrzi da se cenkam na kupujem prodajem a i postujem clanove ovog foruma.. iskreno hi fi forum je propao :S mada je uvek tamo bilo svadja prepirki ovde su svi ok i posteni :D do sledeceg puta pozdrav!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...