Jump to content

Externi portabl (mini) Blu-ray/DVD/CD player sa USB za laptop/smart TV


Doktor

Preporučeni Komentari

12 minutes ago, Doktor said:

Dok ti trazis da pustis taj externi DVD, ja pustio Stenli Dzordana  . . .

nema ga :( ako junior kaže da se "ne seća ni da smo ga imali" (čuj ga - smo, msm jbt i gaće će početi da mi krade, pa da me ubeđuje da ih nisam ni imao :) ), tada ga je stoposto zavalio za neku pedalu, svako malo iznikne neka nova..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Činjenica je da se većina materijala može naći na netu.

Ali dok za neke ređe stvari nađemo torrent fajl odgovarajućeg kvaliteta sa dovoljno seed-ova i skinemo ga (neke ređe torrente sa jednim seederom koji nije svaki dan online sam skidao i nedeljama),

....pa onda na nekom drugom sajtu ujurimo i titlove koji odgovaraju baš onome što smo skinuli (iz mog iskustva vrlo često ipak moramo da ih budžimo u Subtitleworkshop-u), opet ćemo potrošiti neko vreme?! ;)

Za isto to vreme utrošeno na torrentovanje, možemo vala i da ih ripujemo sa svojih diskova i da budemo sigurni u kvalitet. :)

Kroz sve to sam već prošao i bilo mi je lakše i brže da ripujem svoje diskove.

A ako vas mrzi da se time bavite, to je već potpuno druga priča. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Woland said:

nema ga :( ako junior kaže da se "ne seća ni da smo ga imali" (čuj ga - smo, msm jbt i gaće će početi da mi krade, pa da me ubeđuje da ih nisam ni imao :) ), tada ga je stoposto zavalio za neku pedalu, svako malo iznikne neka nova..

Neka ga. Jos ako je zabo neki dobar delay ili flanger, pa nek' je bila i doplata, pun pogodak. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Kuja said:

Činjenica je da se većina materijala može naći na netu.

Ali dok za neke ređe stvari . . . 

A ako vas mrzi da se time bavite, to je već potpuno druga priča. :)

Vidi @Kuja, najbolje je da ti objasnim u ovih par slika, tj. ovaj random uzorak koji sam iscupao iz kolekcije.

Ovo da trazim sa italijanskon sinhronizacijom, pa ITA titlom po net-u, ja zaista nemam vremena.

Cast drugima, ali neka hvala. 

 

d1.jpg

d2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, Doktor said:

Vidi @Kuja, najbolje je da ti objasnim u ovih par slika, tj. ovaj random uzorak koji sam iscupao iz kolekcije.

Ovo da trazim sa italijanskon sinhronizacijom, pa ITA titlom po net-u, ja zaista nemam vremena.

Cast drugima, ali neka hvala. 

 

Citirao si moj post, ali ne razumem kako se to što si napisao odnosi na ono što sam ja pisao.

Mrzi te da ripuješ disk, ili te mrzi da to što već imaš ponovo tražiš na netu?

Nisam ti ja predložio skidanje sa interneta.

Moj predlog, za ređe DVD naslove koje posedujemo, je ripovanje istih na HDD a ne potraga i skidanje putem torenata.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Woland said:

e, to je :) 

Mene je više mrzelo da se akam po internetu i čitam opise release-ova, upoređujem izdanja i screenshot-ove, jurim titlove koji će biti sinhronizovani sa slikom i zvukom, itd... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene je više mrzelo da se akam po internetu i čitam opise release-ova, upoređujem izdanja i screenshot-ove, jurim titlove koji će biti sinhronizovani sa slikom i zvukom, itd... [emoji4]
sa mnogo manje reči se moglo shvatiti da se razlikujemo :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koncerti imaju mp3 audio što je bezveze ne ripovati. bogme neki imaju i 1080p i bolji zvuk. ja bi napravio par gomila. jedna skidanje s neta jel bole me ćoše, sledeća gomila ima na netu odgovarajuće, sledeća nema mora da se ripuje... i tako dalje. kuja je i lepo naveo programe i šta se radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, skrstic said:

koncerti imaju . . . 

Krle, hvala i tebi, ali to meni ne igra.

Lepo svojevremeno rece @Zen Mod apropo mojih Quad skalamerija da je to fetis. :)

E pa, i ovo je tako.

Random sample No.2 :

t2.jpg

t1.jpg

Dakle, ove DVD-e hocu ubaciti u tu nekakvu "djuntu" ( ako je ima, postoji ) i direkt gledati na TV-u.

NE INTERESUJE me ripovanje, torentovanje, titlovanje, editovanje itd. . . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Doktor said:

@Woland

To je TO. Zato sam i otvorio temu da vidimo ima l' neka kombinacija.

No, "sve je na net-u" . . .  :)

Cekam ja @InSides-a sa vestima od drugara. Ako nema nista, bar smo razmenili misljenja oko ovoga, a mi idemo dalje da pustamo ploce.

Jbga, sta cemo. Takva nam je nafaka

ОК, добио одговор.

Не могу бити сигурни, до сада их нико није питао овако нешто. Али... наводно ово би требало радити:

https://www.amazon.co.uk/Panasonic-UJ-240-External-Blu-ray-Writer/dp/B004ITSFP6

У најгорем случају, ово се да уштекати у лаптоп па онда за "cast". (*)

(*) Поддржавам cast. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...