Jump to content

2018: A Space Odyssey


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

8 minutes ago, Alexx said:

^^ Dobra ideja za švedski akcioni :D

Three young muscle spacemen coming to planet of beautiful horny women...   :rofl:

Baš sam hteo da kažem to isto samo sam se plašio da me ne sankcionišete. Gotovo sve su plavuše, samo fale crnci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, NIXIE said:

Baš sam hteo da kažem to isto samo sam se plašio da me ne sankcionišete. Gotovo sve su plavuše, samo fale crnci.

Ma bre malo šale nije na odmet.

u bre baš crnci, mi se šalimo ti ga pretera :rofl:      

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Terminator 2 mi je i dalje jedan od najomiljenijih filmova u životu. Nema nimalo one klasične američke akcijske napucanosti, i SF i drama i akcija, sve je precizno dozirano da drži posmatrača pod tenzijom, jezom i napetošću 99% filma.

Mnogo sam filmova odgledao, i mnogo zabavnih, i poučnih, inspirišućih, ali i adrenalinskih i one od kojih sam plakao, ali T2 me *ebeno prikove za ekran 2 ipo sata svaki put kada ga vidim na bilo kom mediju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

35 minutes ago, John Coltrane said:

A DUNE?

 

 

 

za komentar procitati Lynchovu autobiografiju ....... jado,  i on se odrekao , iz jednostavnog razloga sto je covek snimio film , a onda idioti preuzeli editing

mislim - ne bi prisao knjizi/knjigama ni na puskomet (ne mozes ih odvajati ko ni kavu od rakije) , ali bi definitivno bio bolji (tj. ne bi bio grozota) da ga je Lynch komplet uradio

sto se tice ekranizacije Dine , samo Jodorovsky ........

mozda bi i onaj rus idiot sto je napravio https://www.zenmod.in.rs/books-periodicals/трудно-быть-богом/

bi bio u stanju da dostigne potreban nivo ludila

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

sto se tice ekranizacije Dine , samo Jodorovsky ........

Screen Shot 2018-03-15 at 5.32.07 PM.png

 

elem, Jordorowsky nema kintu da to izvede. Francuz ima. Ako se sretnu to ce show da bude. :rofl:

p.s.

Takvi ludacki filmovi osudjeni su na propast. Mislim na Box Office... I kad bi zajedno pravili mora da bude prilagodjen trzistu - inace nema budzeta za film . jbga :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...