Jump to content
parabolis

DIY interconcect za 23e

Recommended Posts

Prosla su ta vremena kada se bilo glavni u ulici sa toskom, a devojcice dolazile na kafu i kolace da slusaju ploce.

Sada je u igri neki treci kec :D 

3 hours ago, vladd said:

Prosla su ta vremena kada se bilo glavni u ulici sa toskom, a devojcice dolazile na kafu i kolace da slusaju ploce.

Sada je u igri neki treci kec :D 

Kakva crna Toska, ja sam imao Tehniksa.

12 hours ago, vladd said:

8 hours ago, NIXIE said:

Kakva crna Toska, ja sam imao Tehniksa.

Na Tosku je moglo da se naređa šest ploča, pa nije moralo da se ustaje. :) 

Realno, danas se uzme telefon i pusti neka playlista sa YT i sve dok traje baterija zanimas se sa devojcicom. A posle toga se hvata neki selfi :D

Bar tako ide kod ovih mladih. 

3 hours ago, Kuja said:

Na Tosku je moglo da se naređa šest ploča, pa nije moralo da se ustaje.

Imao sam ja i kasetofon LUXMAN, samo pružim ruku da okrenem traku nije moralo da se ustaje.B)

1 hour ago, Beli_Ninja said:

Realno, danas se uzme telefon i pusti neka playlista sa YT i sve dok traje baterija zanimas se sa devojcicom. A posle toga se hvata neki selfi :D

Bar tako ide kod ovih mladih. 

Volim ja sve što vole mladi, a imam i ovo:

https://www.xtenik.com/smsl-b1-bluetooth-stereo-receiver-review/

Kupio sinu da se igra jer oni sve puštaju sa mobilnog, tako se navikli. Svira odlično u mom sistemu, čak izneneđujuće dobro, preporučujem. Veličine je paklice cigara, ima i bateriju unutra.

18 minutes ago, NIXIE said:

Volim ja sve što vole mladi

To se ne prica, dodace neko, "i spreda i otpozadi"... :) 

I kakav je efekat, da li junior mulja:dodo:  ili im stalno upadas u sobu da nesto cackas oko kablova? :D 

2 hours ago, vladd said:

To se ne prica, dodace neko, "i spreda i otpozadi"... :) 

I kakav je efekat, da li junior mulja:dodo:  ili im stalno upadas u sobu da nesto cackas oko kablova? :D 

Ne znam šta radi, nikad nisam kući.:rolleyes:

A gde nabavljate Mogami Mikrofonski kabl?

Ja sam našao u Srbiji jedno mesto (online je radnja) ne znam da li je pouzdana.
Jedino što još razmatram je neotech.

Koji je bolji?

Pozdrav,

Ja sam uzeo Mogami Neglex 2549 u Alcpro-u. Mozes da ih potrazis na netu a mozes i preko kupujem prodajem. Radnja im je u Zemunu. Zadovoljan sam kablovima i nemam zamerki. Nisu toliko preskupi, pa mozes cisto zeza radi da ih napravis i vidis da li treba nesto bolje. Koristio sam Rean chinc-eve.

Neotech nisam cuo ali me interesuje isto. Njih ima u Kanibalu.

Srecno lemljenje :).

mogami neglex 2549.jpg

Mogami neglex rean.jpg

3 hours ago, glajman said:

Pozdrav,

Ja sam uzeo Mogami Neglex 2549 u Alcpro-u. Mozes da ih potrazis na netu a mozes i preko kupujem prodajem. Radnja im je u Zemunu. . . . . .

Pa de je ta radnja, ja se jedan dan vrteo oko teleoptika niko ne zna za tu adresu (br.45) koja je na sajtu onda vrteo tel.sa sajta, nije u funkciji, na kraju sam odustao reko 'ebmti nojtrik!

55 minutes ago, John Coltrane said:

Pa de je ta radnja, ja se jedan dan vrteo oko teleoptika niko ne zna za tu adresu (br.45) koja je na sajtu onda vrteo tel.sa sajta, nije u funkciji, na kraju sam odustao reko 'ebmti nojtrik!

Prvi put sam isao tamo pre nekoliko godina. Nisam siguran, ali mislim da je u tom dvoristu na slici koju je Zek postavio. Secam se da sam se popeo na sprat i da je potkrovlje. Vrlo lako moguce da je ona bela zgrada u pozadini. Poslednji par koj sam pravio narucio sam post ekspresom pre mesec, dva.

6 minutes ago, ab-Co-axial said:

Evo za Vas dvojicu koje interesuje Neotech imate kod kolege sa drugog foruma na oglasu:

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/32155-interkonekt-neotech-khs-02128-wbt-0144-kopije/

Hvala za info :), za sada sam zadovoljan kablovima.