Jump to content

Kako do kompilacije - flac ?


dunavko

Preporučeni Komentari

da objasnim-za neku demonstraciju rada lampi pa za rad pojacavaca da ne bi nosio svoje cd mogu i narezane,flac a nemam siroki izbor,jer ce publika da bude mladja i sarolika.mogu i da dam neku lampu za uslugu,samo da ne bude 6550 ili neka taka..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, dunavko said:

imam neki player sony za to pojacalo i moram za njega da imam 5-6 cd i to ce da pusta svako pa ako i osteti da ne bude steta.zato moram cd. u svakom slucaju hvala

Da li ce flac raditi na tom Sony CD-u?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko ja vidim ovo je obican CD player koji reprodukuje normalne muzicke diskove, cda format.

To znaci da flacove treba konvertovati u wav pa narezati kao muzicke diskove a neke verzije Nero-a podrzavaju i direktnu konverziju/rezanje.

Kako bilo, javljam ti se danas da se dogovorimo oko nekih diskova.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sada sam pogledao one audio originale  diskove koji rade,extenzija .cda.jbg ni na kraj pameti mi nije bio taj problem.moram nekako da vidim oce li onaj  player da iscita flac.da skinem neki sa neta pa da narezem pa da probam.idi begaj,nemam nijedan WCD,ovo je da umres,ubio sam se oko setovanja 6s4s na 50mA ,trimovo R,menjao ulje u C,itd... gomila instrumenata i sad nemam wcd.a ja nisam teo mp3 kao bolje ovo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

problem je lokalizovan.posto ide taj nesretni player,moram u najboljem formatu da nabavim cd.nema losless formata za njega,to cu jos da proverim ali izgleda da je tako.ma hteo sam da spakujem sto vise raznog audio cd materijala na cd . strugana rotkva,kiseo kupus,pihtije za meze,sljivka pozegaca iz prijepolja,stari sir pomesan sa ajvarom,taman milna a ono setis se:flac te odvede u mrak .a kafanski izvestaj od prosli put,potrosio jedno 5 iljada,doso kuci sav blatnjav,bez obilnog,koleno oteklo,nesmem da idem tamo jos jedno mesec dana zbog one konobarice i njenog decka,komsija naprasno ne govori samnom,ja se nesto ne secam zadnji tri sata...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

proveri da nadjes xrcd snimkove u flacu ili u kom god formatu (zvuče puuuno bolje od ostalih), imas ih na rutrackeru ili na torentima svuda da skines i kompilacija i albuma prepuno...

kucaj samo xrcd pa ti izlecu svi albumi koji su tako snimljeni pa biraj!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...