Jump to content

U poseti kod VDZELE


pakonja

Preporučeni Komentari

9 hours ago, Alek05 said:

@ninja ... ne znam kakve veze ima moj komentar sa time sto sam ja distributer.. i ne znam cemu Vas komentar.. nepotreban..

Ja sam distributer za najbolji DIY brenda, Burson Audio... rekao sam najbolji, jel niko za zvoj proizvod ne daje dozivotnu garanciju, kao oni... i niko ne vraca novac u slucaju da Vam se proizvod ne svidi nakon 100 sati ( a to sam ja omogucio, Bogu hvala ).. Pored dozivotne garancije na OP-AMP Burson V6 , dobijate i povracaj novca u slucaju da vam se ne svidi ili nije onako kako je dato u opisu uredjaja. Ovo nikada ne bih pomenuo da nisam prozvan bez razloga. Meni marketing nije potreban, niti zelim da ovaj forum koristim u te svrhe.. Kao sto mozete videti, tu sam samo ako zelim nesto da saznam i ako mi je nesto potrebno..

Malo pozitivnih misli i pozitivnog druzenja bi svima dobro doslo.. i na forumu i van njega..

Nije tolko vazno u vezi tvoga posta ali je vazno u vezi diskusije i "objektivnosti" a i ne znam zasto onda sakrivas da si distributer? 

Na svim drugim mjestima je vidljivo ko je distributer posto je po meni vrlo vazno da se sve sto se pise stavi u neki kontekst ... interes ili hobi!? 

 

7 hours ago, Alek05 said:

 

@ninja Rade i povracaj mozga.. samo se malo cesce pomolis Bogu ili bas cesce.. sve jedno.. uspece... B) :)

 

A za ovo .... vidis i sam kome mozak ne radi ... komentar nije bio moj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, ninja said:

Nije tolko vazno u vezi tvoga posta ali je vazno u vezi diskusije i "objektivnosti" a i ne znam zasto onda sakrivas da si distributer? 

Na svim drugim mjestima je vidljivo ko je distributer posto je po meni vrlo vazno da se sve sto se pise stavi u neki kontekst ... interes ili hobi!

 

A za ovo .... vidis i sam kome mozak ne radi ... komentar nije bio moj.

U ovoj temi je bitno  ko lanjski sneg.

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Alek05 said:

Samo opsusteno drugari.. Ne zelim po svaku cenu biti najpametniji.. niti zelim ista dokazivati.. Slucajno sam ovih dana prisutan na forumu, kao sto rekoh zbog potraznje onog sto je meni potrebno.. Nema potrebe za uzbudjavanjem.. Svako radi ono sta misli i kako misli da je najbolje..
Niti zelim nekog uvrediti, niti ista dokazivati.. Sve najbolje, zanimljivo je nekad biti prisutan ovde.. ;):)

Pa ti si stvarno mazohista, ako je tebi ovo interesantno.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ninja said:

Na svim drugim mjestima je vidljivo ko je distributer posto je po meni vrlo vazno da se sve sto se pise stavi u neki kontekst ... interes ili hobi!? 

 

Nije svuda. Na HiFiles nema odgovora na moje pitanje (vezano za još jedan sličan slučaj):

On 2/12/2018 at 12:44, zika said:

Pravilo o: HiFi distributer / proizvođač je ukinuto?

Ako jeste onda oslobodite tog naramka i one koji su ga gospodski prihvatili i nose ga sa ponosom i poštovanjem nas ostalih...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sasvim prosto, ko cuje nek kupuje haj end kablove, ko ne cuje neka kupuje konfekciju, i svima dobro.

U svakom slucaju, svi prave ugodjaj za sebe, vlastitu sobu  i svoj zvuk.

Dobro je da forum zivi,  za dan-dva, preko 20 stranica...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...