Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

pre 16 minuta, jorgoss reče

Jel tu radio

VTL .... citam neke stare Vacuum Tube Valley magazine i tu se pominje kao direktor Ei Nis - Scepa je pravio emisiju sa njim, tu prica o radu u VTL ali ne pominje da je bio direktor Ei Nis, samo da je Manley senior dolazio kod nas radi nabavke cevi i tako je krenula njegova prica i deo karijere u USA.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za moje znanje, Teh. Direktor u vreme konstrukcije KT90 je bio gosp. Bukumira, otac mog (naravno kasnije od tih desavanja) poznanika Ivana Bukumire, inzenjera u EI RC

toliko znam o timu koji je odradio deal sa VTL

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Boze, koja su to bila vremena! Bili smo neko i nesto, inzenjeri su stvarali kod nas i za nas, bili smo svet....pa malo i da ispolitiziram....kako je moguce da vinovnici tih vremena gledaju danas ovaj neuk olos i misle da je sve isto?!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, Zen Mod said:

 

Ja sam odvalio komplet deo za mlevenje sa staklene posude, napravio refill, i vratio nazad. Ne pitajte kako... :-) Jedan od retkih slučajeva da nisam konsultovao Google, majka Maru... :-) Od sada, uvek prvo Google... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 17 minuta, Zen Mod reče

Uncle Doug strikes again



Cesto pogledam neki od njegovih videa. Zanimljivi su, poucni i barem mi je deklarativno ponesto jasnije.
Mislim da sam napredovao gotovo do nivoa na kojem je i njegov pomocnik Rusty. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima



Cesto pogledam neki od njegovih videa. Zanimljivi su, poucni i barem mi je deklarativno ponesto jasnije.
Mislim da sam napredovao gotovo do nivoa na kojem je i njegov pomocnik Rusty. [emoji3]
[emoji1787]Tu smo negde.
Pored svega obratite paznju na pustinju u kojoj zivi. Koliko je to cisto.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...