Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Aaaaa :thumbup:, ja misli neki specijalni gadzet :o... meni nije ni palo na pamet da može da se koristi i za slusalice. :cheers::hypocrite:

btw: meni jedino sto fali je mali dodatak na kutiji, tip, klizna vratasca iznad mjesta gdje se mijenja gain da ne mora uvijek sarafciger. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 11 časa, chakija reče

Meni su se smejali kad sam rekao da se čuje razlika između činčeva... 

Miko, sve te razumem o čemu pričaš! 

Bas mi je drago da je priča konačno zaokružena. 

Preamp je... Ne znam sta bih rekao što već nisam.

Čuje se sve što treba da se čuje... svaka razlika ...između - i što je najbitnije uređaja koje zakačiš na njega.

Tačno vidiš sad šta je njesra....

Pitah sinoć Zena koja je ovo škola zvuka ...On drži temu o IP u Pass...Ali ovo nije Pass :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve je to Papa-americka skola, jednostavno a radi perfektno, da ne zaboravimo, japanci su prvi "kinezi"..... :) 

Kopiraj, kopiraj i kopiraj, pa se malo osamostali. Ono sto ne razumes, uradi najpreciznije i najskupljom metodom... :)  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre nešto vremena sam prodao Harman Kardon risiver koji je proveo prethodnih 10  (deset) godina na ormanu skupljajući prašinu, upakovan u neku kesu/kutiju. I rek'o, daj da ga probam pre prodaje. I nije ni bitno kako zvuči ali ima pot za balans. to je genijalan izum. ja nemam balans. Ne samo fiziološki, nemam ga ni na preampu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, ninja said:

...

btw: meni jedino sto fali je mali dodatak na kutiji, tip, klizna vratasca iznad mjesta gdje se mijenja gain da ne mora uvijek sarafciger. 

 

2 hours ago, Mikorist said:

u suštini najbolje da se to nalazi na zadnjici -to je za neku sledeču verziju :D

 

ebte se malo

igrajte se par dana, nadite setting koji sve pokriva i zatvarajte poklopac

nije vam to slavina da vrtite kad vam se cefne, imate volume kontrolu napred za igranje

usput , koliko preampa na trzistu ima user-settable gain...... malo li je i ovako?

 

2 hours ago, Mikorist said:

.....

Pitah sinoć Zena koja je ovo škola zvuka ...On drži temu o IP u Pass...Ali ovo nije Pass :smesna:

kako nije?

Pass-ReVox-Studer-ZML

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...