Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Zene, nije ovo za Miku.

Mlad je on.

Bar još 20 godina on može sa nogica da bira i pojačava[emoji16].

Ovo je za one matorce Wolija i Ninju, koji misle da još mogu svaki čas da skoče na noge lagane a ni ne znaju da preko noći (ko korona daleko bilo) to postane mrsko.... [emoji16]

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zene, nije ovo za Miku.
Mlad je on.
Bar još 20 godina on može sa nogica da bira i pojačava[emoji16].
Ovo je za one matorce Wolija i Ninju, koji misle da još mogu svaki čas da skoče na noge lagane a ni ne znaju da preko noći (ko korona daleko bilo) to postane mrsko.... [emoji16]
 
 
nije ni za mene, msm ne može da se ugradi u moj Iron [emoji852]

stoposto mi to radi namerno: tražih mu da prekidač za Sisy stavi napred dole, ali jok - turio ga nazad i sada moram da kleknem da ga upalim.. neko bi rekao da me je naterao da se svakog dana dva puta poklonim njegovom radu, ali ne verujem da je tako.. a možda i jeste [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije ni za mene, msm ne može da se ugradi u moj Iron [emoji852]  

stoposto mi to radi namerno: tražih mu da prekidač za Sisy stavi napred dole, ali jok - turio ga nazad i sada moram da kleknem da ga upalim.. neko bi rekao da me je naterao da se svakog dana dva puta poklonim njegovom radu, ali ne verujem da je tako.. a možda i jeste [emoji3]

Stvarno je car! Što jes jes i treba da se poklonite.

Ko konstatuje da je to sve bolje od onih silnih: Lebena, Nagri........ malo je i dvared dnevno da se klanja[emoji16].

Doduše i jedinsveni šou rum nešto vredi[emoji16].

Moglo bi se to možda i prebiti[emoji16].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, shonne said:
1 hour ago, Zen Mod said:

 

Vidim verziju SE, radice se i za BAL?

kontroler isti, sto bi bilo razlike ....

samo se u kodu odbije ono "SE"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno je car! Što jes jes i treba da se poklonite.Ko konstatuje da je to sve bolje od onih silnih: Lebena, Nagri........ malo je i dvared dnevno da se klanja[emoji16].
Doduše i jedinsveni šou rum nešto vredi[emoji16].
Moglo bi se to možda i prebiti[emoji16].
pa evo se poklanjam - niko (niko) kao ja [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mda

ima otprilike 10 dana moje Arduinizacije

od kompletne nule, nepoznavanja bilo kakve osnove, precrkoh

vrlo verovatno sam s pocetka bio i pometen sketchom koji dobih s napolja , jerbo ne da nije bio elegantan nego jos nije ni radio

posebno :worship: kolegi @vinko , koji se sam javio i prijavio za podrsku, kad je video onomad da sam postovao render-e kontroler pcb

dogovorismo se da mi ispomogne savetima i kad bas zagusti, cilj bio da kako tako naucim pecanje ( niko kao @Aleks ! ) a ne da mi neko da ribu

kolega Vinko ne da je pomogao kad je kriticno nego ......... 

nekome mozda cela skalamerija sitnica, ali meni nije ...... bez osnove nista nije intuitivno, ali uz pomoc sam dosao dotle da sam neke stvari i uspevao intuitivno da uradim, a bas kad je zapelo (nezahvalno reci koliko mali procenat, ali definitivno najvazniji procenti) , Vinko se nasao u pomoci, pored generalnih saveta, kako da se na kraju dodje ne samo do funkcionalnog, nego i pravo imzenjerski - elegantnog koda

 

:BeerMugCheers:

inace, kolega Vinko se danas ponovio ....... nadam se da ce da se pohvali ........ ode u Pemziju  :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Srecko said:

......
Zdrav život, jedrenje, pecanje krstarenje Norveškom na onom čudu.....

nije on jos poraso ko Kapetan Vrungel, da dobaci do Norveske  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ninja radi, jos jednu heftu pa na brod. :victory:

A moj Iron je finito, nema nikakvih ekrana i digitalije, malo šetnje i to je to, kao i sa gramom, dobro za herciku :beach: ... a za razliku od onog Wolionzera, ja sam sve razbacao po širini i na vrhu, nema molitve pred Ironom, u horizontali je sa o0o... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...