Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

lici

ali nije, ovo je custom driver, pa jos tweaked 

 

ovo ipak nije driver od 24.46E

:) 

 

edit: vise lici na Monacor nego na Visaton , ali nije ni Monacor SP200X

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mda

stigao mi par origigi Dynaco ST35 izlaznih trafoja

kazu mnogi a oni koji su culi i potvrdjuju - staro dobro gvozdje vredno zlata u tezini

plan je da napravim nesto kao Softone PP amp, twisted by ZM, poslusam malo i prodam za ckupe novce

:Viannen_loungelizard:

mrzi me da slikam, al' mnogo su ubavi 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Zen Mod reče

mda

stigao mi par origigi Dynaco ST35 izlaznih trafoja

kazu mnogi a oni koji su culi i potvrdjuju - staro dobro gvozdje vredno zlata u tezini

plan je da napravim nesto kao Softone PP amp, twisted by ZM, poslusam malo i prodam za ckupe novce

:Viannen_loungelizard:

mrzi me da slikam, al' mnogo su ubavi 


Se predbilježim za prvokup! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pajz sta moj Vladica prodaje; prethodno je prodao Red Monitors

https://losangeles.craigslist.org/sfv/ele/d/agoura-hills-altec-604-in-super-big-red/7121588483.html

 

edit: evo i slika, da se ne izgube ........ msm, vidi se da ih je radio Pro :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako.

nisam ih uzeo za preprodaju.....

ono , moraju da prodju evaluaciju ....... referenca je ono sto vec imam od FR i ER drivera (Iskre, Cabasse,Sonido etc.)

cinjenica da se vecina ne koristi , pitanje je i kad ce, tako da- ako se zaljubim u njih onda ce da ostanu, ako se ne zaljubim , nece ostati

 

slusam ih otkako su dosli, mnogo zabavni i iznenadjujuce kompletno sviraju

jasno je da, za moj racun , ne vrede asking cene od 1600E koliko su novi, ali su iznenadjujuce zabavni zvucnjaci, sa daleko vecim stepenom Veritas nego glavnina onoga sto se kupuje za 500-600-700-800E

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije ista prica...... ali jesu dobri

dobar zvucnjak je dobar zvucnjak , naravno uvek je bitna stvar da nadjes odgovarajuci dobar zvucnjak za namenu

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Zen Mod said:

ako.

nisam ih uzeo za preprodaju.....

ono , moraju da prodju evaluaciju ....... referenca je ono sto vec imam od FR i ER drivera (Iskre, Cabasse,Sonido etc.)

cinjenica da se vecina ne koristi , pitanje je i kad ce, tako da- ako se zaljubim u njih onda ce da ostanu, ako se ne zaljubim , nece ostati

 

slusam ih otkako su dosli, mnogo zabavni i iznenadjujuce kompletno sviraju

jasno je da, za moj racun , ne vrede asking cene od 1600E koliko su novi, ali su iznenadjujuce zabavni zvucnjaci, sa daleko vecim stepenom Veritas nego glavnina onoga sto se kupuje za 500-600-700-800E

 

 

Nit' je moje, i da 'oću a neću, da propitujem porive. Nisam ljubopitljiv već sâmo želim da dođem u mogućnost da ispravim grešku svojeg oklevanja, u ovom slučaju, kao i u mnogima do sada. Polako, stojim iza svojih reči. Naravno, iskusno uvo i njegov sud mi sve čine kako lakšim tako i kajanje, pomalo, težim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...