Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Wharfedale Diamond druga generacija... bio je skoro jedan na kp...nije idealan, ali odlicno svirao za tako mali basic i daleko jeftiniji od Dy...mislim da je i mk3 bio dobar...ili je to bio mk4? Izasle su u isto vreme dve iteracije, jedan u standardo maleckoj, i drugi u samostojecoj kutiji..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Diamond je mala simpa kutijica, ali ipak 40/42 daju vise za novce

ajd i ja da dodam ........ nisu pasiva (ja ocu pasivu jer ocu moje mlako pojacalo da koristim) - Bose Roomate, moz i prva moz i druga generacija

e, a imam po par od obe generacije :smesna:

cudo od kutejica - nisu hifi, al nesto nisam ni ogranicen na hifi za predmetnu namenu

tacno da su babini telefunkeni neki manji, turio bi dva mala na tanns, taman steoraktiva :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Zen Mod said:

Audience 42: 170W  282H  246D [mm]

Audience 40:  170W 282H 246D [mm]

Canton Plus S. Vredi poslusati. Manji su po dimenzijama. I jeftiniji su, cena 30eur. Mislim da imaju potencijal za mod. Slusao tamburicu, dusu dalo za tu muziku.

Od tih micro zvucnika slusao sam a da vrede aktivne EV. Ne znam model, davno bilo tamo 90-ih u jednom Bg studiju.

 

Izmenjeno od prophet
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 24 minuta, prophet reče

Canton Plus S. Vredi poslusati. Manji su po dimenzijama. I jeftiniji su, cena 30eur. Mislim da imaju potencijal za mod. Slusao tamburicu, dusu dalo za tu muziku.

Od tih micro zvucnika slusao sam a da vrede aktivne EV. Ne znam model, davno bilo tamo 90-ih u jednom Bg studiju.

 

Te su stavljali po kafićima oduvek i u baštama....izdrzzawaju jonsku oluju 4-te kategorije:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, shonne said:

Nacrt za kutiju, skretnicu imam. 

MENISCUSAUDIO.COM

1 Pair of Kairos

Sigurno je bolje od dynaudio. Bass mid ide u wilson kutije. Tako da to nije za potcenjavati. 

 

 

mlogo mi se svidja

ene, ce sacekam

taman ih ti napravis, pa se izdovoljis

dotad ja napravim jos jedan par big Tannoys, pa ti dam 240E za njih, da ih turim ozgo velikih

 

:) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Vix said:

Citam u neverici... Raspisali se o prcvoljcima, samo jos Bose cube fali..Ajde bre vracajte se na 15" dok nije prekasno 

:risitas:

pa 15ke su u prici, na njima prcvoljci namesto miljea

:Viannen_loungelizard:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

45 minutes ago, NIXIE said:

Napisano pre 3 časa, znači oko 5 ujutru. :D

Pa to je najnormalnija stvar. Radimo 24/7, te primamo hitne slucajeve napada audiofilije. Srecom, neka stanja su prolaznog karaktera, poput zelje za malim zvucnicima. 

Evo odma prepisana terapija, nedelju dana slusanja, neki Tannoy ili neki drugi ne manji od 10" :laugh1tooht::rasta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.USHERAUDIO.COM.TW

Established in 1972 in central Taiwan, USHER has grown from a small audio enthusiast's shop into one of the most respected names in the global audio scene. Today, at its newly completed factory in Taichung, USHER continues to develop and manufacture audio amplifiers and loudspeakers of cutting edge design, to its exacting high standards.

1947042016 001

1947042016-035.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, aaa zmaju! said:
WWW.USHERAUDIO.COM.TW

Established in 1972 in central Taiwan, USHER has grown from a small audio enthusiast's shop into one of the most respected names in the global audio scene. Today, at its newly completed factory in Taichung, USHER continues to develop and manufacture audio amplifiers and loudspeakers of cutting edge design, to its exacting high standards.

1947042016 001

1947042016-035.jpg

 

Очекивано мало баса али уопште није лош..

UsherS-520_FR.thumb.jpg.0f9b4b798ef9d93b537cbacd41fbb7f5.jpgUsherS-520_THD.thumb.jpg.41ceed270492cde3292ff7c312738332.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod nas noćom možeš da naletiš samo na kumčetov Lamborghini, u stvari on na tebe. :crkavanje:

PS

Eventualno na sponzoruše, ali nji je teško razlikovati zbog neestetske hirurgije, vidiš jednu, video si ih sve. :scratch_head:

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...