Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Sta mislite kako bi Zen prosao na "ispitu" da pobroji sve nazive svojih uradaka (samo u poslednjih par il' ajd dva para godina), i da kaze sta je koji?

:rolleyes:

Msm ja sam se pogubio kada je bilo samo kornjaca i tikva +- kasetofen...

Tad ga pitam on me podseti ali otkako su krenuli ovi silni pojacalci nema teorije da pratim...

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prava umetnost nije u ponavljanju istog...ajd i moze neka mala serija, vec je umetnost u kreiranju neceg novog...

Inace sa nestpljenjem cekam nekog od nasih proverenih umetnika da slozi jedan krsten FM tjuner sa 3 memorije ;-) gde FM modul moze da bude neki genericki ali na dalje da bude ludilo sve do izlaznih cinceva! :-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, zerowaf said:

. . . 
I Zen Phono? :D 

Taj "film" izgleda da necemo (skoro) gledati. :D

Prob'o ja, a ono bar 2-3 puta, te me oduv'o k'o 13-to prase. :roll1:

Msm da mu je def. X-Ono nekakva lestvica koja je sasvim dovoljno visoko da bi se krenulo u nekakvo novo "mozganje". :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, Doktor reče

Taj "film" izgleda da necemo (skoro) gledati. :D

Prob'o ja, a ono bar 2-3 puta, te me oduv'o k'o 13-to prase. :roll1:



Nije da možemo naručivati od umjetnika da napravi remek djelo na s naše strane zadanu temu, ali možemo maštati. :) 
Ako već ne X-ono izgleda da je Shishido iz SP 12 (ako se dobro sjećam) vrh za preostale romantičare u hifiju. :) 
Osim toga, što je sve smislio i izradio - kompletan ostatak foruma ima što raditi sljedećih x godina. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, zerowaf said:



Nije da možemo naručivati od umjetnika da napravi remek djelo na s naše strane zadanu temu, ali možemo maštati. :) 
Ako već ne X-ono izgleda da je Shishido iz SP 12 (ako se dobro sjećam) vrh za preostale romantičare u hifiju. :) 
Osim toga, što je sve smislio i izradio - kompletan ostatak foruma ima što raditi sljedećih x godina. :thumbsup:

Ne razbiram kvo je to Shishindo ?

Msm da je @Zen Mod poodavno "sazreo" da osmisli/napravi/objavi jednu sasvim korektnu RIAA-u ovde na forumu.

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shishido je ono sto od ceve sto sviri kod W, milosastavljanjem se bavio ZFL

Zen sazreo, ali "problem" je sto se Zen ne bavi predstavljanjem stvari koje moz da napravis jedno jer imas sve delove na polici (toga imam ihaj) nego se bavim objavljivanjem necega sto moze da se napravi se regularno nabavljivim delovima - dakle u neogranicenom broju

nije jos sve kliknulo; najverovatnije ce klikne tog momenta kad natrcim na induktivnosti koje mogu regularno da se kupe ....... a naravski da odgovaraju mojim potrebama 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 33 minuta, Doktor reče

Ne razbiram kvo je to Shishindo ?

Msm da je @Zen Mod poodavno "sazreo" da osmisli/napravi/objavi jednu sasvim korektnu RIAA-u ovde na forumu.

:Viannen_loungelizard:



Ne možeš požurivati umjetnika! :D
Shishido je jedan matori Japanac koji je smislio jednostavno strašan Phono. Dizajn je korišten od nekih egzotičnih HiFi imena koja neću spom injati jer nisam siguran kako se točno zovu, ali koštaju bubreg i ruku, a objavljen je u Sound Practice, mrzi me provjeravati koji broj, ali mi se čini da je broj 12.
 

 

pre 14 minuta, Zen Mod reče

Shishido je ono sto od ceve sto sviri kod W, milosastavljanjem se bavio ZFL

 



Čitao i mijenjao boju u blago zelenu od zavisti. :D  :D :D 
Ma ideja o konačnom setupu je rođena još prije desetak godina, ali se nije imalo "penez" za realizaciju. U međuvremenu je bar jedan sličan, ako već  ne isti setup složen i obznanjen (a ja sam se išao poigrati sa lampama da nadoknadim zaostatke iako znam gdje će sve to završiti)
Meni dobro došlo za potvrdu ispravnosti i kao šalabahter kako dalje. 
Pozdrav Wollyju i tebi, Zen! :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...