Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

53 minutes ago, vinko said:

Spremas se da studiozno izmeris razlike u kabliranju?

:smesna:

Ono, msm pojacala si i dosad pravio da valjaju sa ovakvim il' onakvim merenjima (a i kablovima u njima)

problem je sa ampovima kojima se bavim u zadnje vreme, koja sva imaju autoformer gain, sto ce reci 4 do 5V/V , sta god da koristim (EMU1212 ili Quantasylum QA400) za merenja, to nema dovoljno drive-a za pun swing na 8R load

to sam pre resavao stavljajuci 6db autoformer na izlaz generatora, ali  (radi prirode generatora) to dodaje nesto THD .... taman da se nekako istolerise, ali suzava freq. opseg

ovo jednostavno nije dolazilo na red, a sad dogorelo do noktttt, msm. doslo na  red

taman dobih nedostajucih 6db

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Zen Mod reče

najzad da napravim korektan interface .....


Iako pojma ne znam, moglo bi biti da je taj interface mozda najbolji preamp kojeg su mnogi imali? :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moja iteracija koncepta prikazanog kod Softone (Doktor ima taj amp, i isti mu je definitivno polupao sve loncice po pitanju amplifikacije)  http://softone.a.la9.jp/english/Model7/M7-eng-1.htm

 

pcb predvidjen da se mogu koristiti manje ceve (EL84, 6V6) i vece (EL34, KT......) promenom dva otpora

 

ce probamo, jedared sto da ne

 

mada, svi  moji ampovi isto sviraju :smesna: 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ko ti kaze da ne slusam........

ako imam dilema u konstrukciji ( ne mislim na funkcionalnost i smirivanja) slusa se jos u Ikebani mono

ako nema dilema, onda se lepo popune pcbs, pa pcbs na T-Bed, pa se slusa

ako sam mnogo ponosan, ili nisam dovoljno siguran, onda smorim i Wolija da se smara; znam kako on cuje i sta slusa

to nema cenu , kad imas nekoga s kim ne moras da se nadmudroseravas pri evaluaciji

ene, nemo diras PW ...... jedan od retkih koji nisu ni pravili ni pricali price, nego - covek uzme i napravi, i to posle ljudi kupuju i zadovoljni

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e. odo ja u privrednike

upravo sam primio ponudu koja se ne odbija, nece me do daljeg biti na forumu

 

Quote

Name: XXXX XXXXX
E-Mail: [email protected]
Subject: Partnership

Message: Good day

I`m seeking a reputable company/individual to partner with in a manner that would benefit both parties. The project is worth $24 Million so if interested, kindly contact me through this email [email protected] for clarification.

I await your response.

Thanks,

XXXXXXXX XXXXXXXXXXXX

x-ve sam stavio da ne bi neko od vas ugrabio zivotnu priliku pre mene

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...