Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

6 hours ago, Zen Mod said:

i uvek kazem - necu vise, dosta je ...... pa me iskusenje nadvlada

jos jedna kombinacija, dosad samo slicno vidjeno na slikama ( AlNiCo FR corrugated paper surround, AlNiCo visoki, kutija drugacije vanjstine iako slicnih dimenzija)

kazem , ovo jos nevidjeno, iako na oko isti FR kao kod Garrard kutija (ZK40 bese?) , ovde je FR 8 oma, watti nebitni

cijena - prava sitnica , izaslo oko 30E sa dostavom 

sve ispravno

 

ovo se nece rastavljati, ostace u komadu , naravski da ce driveri dibiti potreban tretman ........ a mozda cak i napravimo vec ustanovljenu iteraciju Harbeth Iskra :Viannen_loungelizard:

 

msm , da se ima za pod ruku 

 

edit: mmcu mu , sto mi slike nekad slozi po redu a nekad random .....

OZ-40 su isli sa Garrardom, ZK-40 su Ei iz kompleta sa HSR-48. 

Kako mi je ovo promaklo?:D  Jel su bili na oglasima ili je neka privatna nabavka?

Sta podrazumevas pod Harbeth Iskra iteracijom?

Kako god, cestitke na ulovu, sa srecom da ih trosis!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, mutayu said:

OZ-40 su isli sa Garrardom, ZK-40 su Ei iz kompleta sa HSR-48. 

Kako mi je ovo promaklo?:D  Jel su bili na oglasima ili je neka privatna nabavka?

Sta podrazumevas pod Harbeth Iskra iteracijom?

Kako god, cestitke na ulovu, sa srecom da ih trosis!

e da, mesam ja te oznake....... bitno da je nemoguce ove Iskre pomesati sa necim drugim

oglas na KP

Woland ima referentni par OZ-40, vurnirani kod brat Majstor Sava....... em izgledu em sviru Harbetha da se ne stidu, pa ih od milja prozvasmo Iskra Harbeth

 

49 minutes ago, mutayu said:

:msn-rofl: Malo mi cudno da kazem: "Sa srecom da ih skladistis"!

skladistim ja, hrcak, trosi se i trosice se a kad onemocam (a i pre) naci ce se da se podeli

to ko omiljene knjige - kupujes po 5 primeraka da podelis 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da bi sve postove o Iskra Garrard i iteracijama trebalo staviti u dio foruma koji se ne vidi ako nisi logiran.
Ovako ce ljudi citati, pa dizati cijene, pa ce nastati hype i nece vise biti domacih WE755 za po 30 "ojra".
vidi sto su napravili sa Tannoyem. Prvo su bili skupi Silveri, pa Gold, pa je odjednom i HPD postao dobar, sad su skupi svi. Cak i 3112. ;)

:loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
On 12/11/2020 at 3:23 PM, vinko said:

Ajd to sto kao hrcak skupljas, nego mi nije jasno kako sve znas gde ti je sta :)

znam dakle za jos jedan slican set kuteja kupljen neki dan ...... kao i za jos jedan set drivera - par gumenjaka i dva para elipsi

o je!

al drugari mudro cute .......

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Zen Mod said:

znam dakle za jos jedan slican set kuteja kupljen neki dan ...... kao i za jos jedan set drivera - par gumenjaka i dva para elipsi

o je!

al drugari mudro cute .......

 

:Viannen_loungelizard:

E, da, cuo sam se i ja sa tim sto ih je uzeo. Nego, nema taj vremena da dise, a ne i da nesto oko toga radi fotografise, idealise. Eno ih u podrum land-ovao.

A Iskre su alnico 8ohm papirno vesanje, za djurdjevke (sirotinjske) jednog dana. 

One druge sa gumenim vesanjem su predstavljini istog dana kad su i dojahali, bar se meni cini...

:P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...