Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

ne moze to bas tako "tu gde je 6db gain"

 

imas sekundarne RCA izlaze, napravi adapter za prikljucenje sluski i uzivaj

kad slusas amp, iskopcas sluske da ne opterecuju bez potrebe

gain jumpers stavi na najmanji iznos gaina koji ti odgovara, dobices zvuk sa najmanje izoblicenja ....... ako ti je to izbor

ako nije, napravim ti Marshall ili Fender

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbte ovo ko koka na ratluku drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk na kome  koka drzi ratluk

 

:punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, Zen Mod reče

gain jumpers stavi na najmanji iznos gaina koji ti odgovara, dobices zvuk sa najmanje izoblicenja ....... ako ti je to izbor

kažem ti na 6 ne čujem izobličenje - jer ne mogu da ga pojačam više da bi ga čuo...na 8 db nisam ni probao - nema potrebe toliki gain...

u principu negde na 4 db bi bio optimum i za Sissy i za slušalice

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 minut, Zen Mod reče

jbte ovo ko koka na ratluku drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk na kome je koka drzi ratluk

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, doubleM said:

Nema na čemu! Mada kad sam čuo pitanje da li hoćeš danas da se vidimo ili neki drugi dan, ono "drugi dan" je baš zatreperelo u glasu. Zamalo da ti kažem da mogu tek za 2 nedelje! :hihihihi:
Jedva čekam da mi @Bujodrag vrati moj M2 sa izbušenom prednjom daskom od jasena :D pa da poslušam preamp kako valja. Ma čisto sumnjam da će ga vratiti, vidim da me podmićuje, nudi neki Life Force :loleverybody:

:D 

 

nemam pojma o kojem  ampu pričaš.

ja slušam muziku preko telefona i jeftinihh slušalica  ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, bez zezanja, super mu je amp, First Watt i drvena prednja loča je super, radio sam s drvetom tolike godine, jebo alualalalminijum i platinu i uranijum.

Nije mi lako da ga evauluiram jer sam nasulušan Aali jedna stvar je jasna: Moji zvzčnožici, Rogerrs LS7 mu nisu dorasli. 

 

Sad mi treba nešto bolje, neka sitnica kao Proac Studio 3

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Bujodrag said:

......

 

Sad mi treba nešto bolje, neka sitnica kao Proac Studio 3

 

sa cime mislis da guras to?

promena kutija koja zahteva i ozbiljnu promenu amplifikacije ....... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma zezazam se, ja sam se odavno izlečio od hifilitisa. A čuo sam te proace prvi put peeko jeftinog Luxmana. ništa mi ne treba, samotelefon, sluške i internet a imm najbolji net koi SBB može da pruži.

 

Samo sam hteo da maksimalno pohvalim njegov uradak. Stvarno je dobar, čak i za iskusne uši

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a na nasem enginu se vdi ko je i kad uradio edit posta i vreme za to je ograničeno na mislkim 15 ili 20 minuta

9 minutes ago, Zen Mod said:

sa cime mislis da guras to?

promena kutija koja zahteva i ozbiljnu promenu amplifikacije ....... 

taj lik na Dorćolu oji je prtvorio ceoidrum u show room, ne znam da li jo uvek radu ali sve što što je kali na proake je s lalakočom radzlo. Sve je imalo nekkavstakleni, kristalni ptizvuk koji ptiisujrm lfoorangeruma jer sa proveo toliko vrmrna u radijui čak svitai u Studuju6 ,

https://pcpress.rs/jelena-zdravkovic-simeunovic-i-nikola-blagojevic-bricks-and-cans-o-muzici-i-racunarima/

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neću, naravno, se kad je u uptanju albumAerial Kate buh ,a pločo i na kompua. Imam i jedno i drugo

 

A imam i gomilu remixa koje je radio Stven Wlson i nek od tih ploča su odavno na zidu, sas mi više ne trebeju, Aqualung mje primer svjevremeno

bio kuppio bareb ćest primeraka. 

I kačio na zid, i sad stoji jedan: Jer sam Ian je rekao: To smo loše snimili. Wilsonovi miksevi su bolji

Te ploče više nikome be trebaju sem naivnim hipsterima

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, Zen Mod said:

ne moze to bas tako "tu gde je 6db gain"

 

imas sekundarne RCA izlaze, napravi adapter za prikljucenje sluski i uzivaj

kad slusas amp, iskopcas sluske da ne opterecuju bez potrebe

gain jumpers stavi na najmanji iznos gaina koji ti odgovara, dobices zvuk sa najmanje izoblicenja ....... ako ti je to izbor

ako nije, napravim ti Marshall ili Fender

 

 

Kakav adapter za slušalice?  I šta miis sa sekundarnim izlazima (slobodni)? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...