Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

@Doktor ma jes , sve ja to znam i logicno je , al kad te doceka nas online check-in , kojse zbuni pa ti pulne leg u po noci ........

eve zovem pasosku kontrolu da razvejem sumnje , iako sam na uk.gov sajtu sve potvrdio

kaki su ovi nasi , vece pape od pape , ne bi me zacudilo da mi traze i da se obrijem da me puste u vijonkopter

msm, citam Solzenjicinovu biografiju u zadnje vreme , mozda sam malo osetljiviji no inace :)

 

zanimljiva anegdota .......... kontam nije bilo svejedno trcati ..... zato ja happy sto imam pauzu od 4h na Heathrow

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Doktor said:

Ne treba ti tranzitna UK viza. Ti slećeš na Hitrou, praktično ne ulaziš na teritoriju UK, nalaziš se sve vreme unutar strogo odvojenog aerodromskog kompleksa za tranzit.

Pa zavisi... ne znam sigurno ( detalje svega ) ali evo sta zadesi mog drugara prosle godine.

Barcelona pa UK presedanje za Svicu... e sad da li je imao neko cekanje od par sati izmedju ne znam... ali decka odvojili, nema UK vizu i deportovali ga za Srbiju.   Kad su potom Svajcarci videli u pasoshu pecat deportacije nisu hteli da ga puste da udje ( imao zakazan posao i pokusao otici tamo iz Srb ).

Zato bolje proveriti 150%

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, neskor said:

kada si u tranzitu ne treba ti viza, jer ti prakticno ne ulazis u UK

Neskore ja licno ne znam, samo sam preneo ono sto se desilo mom drugaru koji je to potom pricao meni... iskreno nekih detalja se ne secam i koliko znam bar, ni on nije ocekivao tako nesto ali ipak mu se desilo.... gde je i zasto bio zez, zaista ne znam.

----------

Elem ,  Zene nek ti je srecan put i lepo se provedi   :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neb' da kvarim srecu, samo da dodam oprez.

Viza moze trebati a zavisi kakvi su letovi kupljeni.

Ako sve ide preko istog aerodroma (Heathrow u ovom slucaju) onda viza ne treba.

Ako se ide preko low cost prvi let, on cesto bude na neki mali aerodrom u blizini 30-40km i tada treba viza.

Najgrublje, ako je connection flight, tj ako ne vodis racuna o prtljagu od bg do prvog sletanja u usa onda ne treba tranzit viza...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, jorgoss said:

"Za sve vreme u off-u se čuo radio program RBgd2."

teku mi suze niz lice, Boze cuvaj nam RBgd2, jer brez njega radio vise nema smisla!!!

Ja sam rekao, kada budu ugasili RBG2 i 202, mogu slobodno da ugase i internet, RTS, televiziju, ma baš sve... biće posle svejedno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ccccc, a ne priča ništa... ćuti.

Presentations and Talks at Firehouse:

10:00 AM – Kent & Tom:  Introduce speakers.

10:05 AM – Denis Vilfort

10:25 AM – Nick Cresswell

10:45 AM – Zen Mod

Ajd srećno Aco!  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...