Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

mladac pokazuje aspiracije dostizanja jezickih vratolomija i logickih konstrukcija uzora mu najmilijih.....

zelju za iskljucenjem iz aktivnog sudjelovanja u radu smatrajmo udovoljenom

disclaimer: Ne vezati kruzok nam za navedene brendove... Danas svaka Moralna Gromada (da ne vredjam stoku stavljajuci je u ljudski milje) moze da ima pojacalo A klase i dual koncentrik zvucnjake ..... :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, ringeraja said:

Zahvaljujem “kratko-fitiljni”, a vidim da je jedan od sledbenika ekspresno uhvatio red za penjanje.

Vidi, vidi ko nam je to ''iznenadjen i uvredjen'' ... alo Šojiću, jesil to ti? :buehehe:

Izvinjavam se svima, obećavam da neću više dolivati ulje na vatru, al' ne mogah se uzdržati i ne nasmejati ovom ''nadobudnom junoši'' ... mada bi ga profesionalci, zaduženi za takve slučajeve, sigurno drugačije nazvali :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

57 minutes ago, ringeraja said:

Samo da pozdravim “kratko-fitiljnog zena” i poželim mu uspeha sa daljom komercijalizacijom foruma za svoje potrebe, kao i sve veći broj “zenovaca” koji će da šire Pass-Tannoy mantru u nastojanju da se probiju što više metodom analnog friklajmbinga.

ne treba ti ovo Ringe, nije pristojno - nije bilo pristojno ni aminovati uvrede upućene Vladdu, pa posle primati poklon od njega.. najblaža racionalizacija tog postupka je upravo nepristojnost.. ne kapiram zbog čega si toliko istrajan u rušenju mostova za sobom, obzirom da je jasno da to napajanje i nije za tebe - jednako kao ni ja ne znaš šta bi sa njim, a taj.. pa poznat je po nečasnim radnjama..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi, pustite to, nije vrijedno I ne treba se spuštati na isti nivo.

To je kao kad stojiš pored reda za Lidl i pokušavaš ih probuditi iz kolektivne zaludjenosti. :P

Samo mi nije jasno odakle mišljenje da samo Pass Tannoy (P-T) radi ovdje!?  Vidim ko to protura i zašto samo mi nije jasno zasta sluze oči pratiocima i slobodnjacima?

A i nisam primjetio da su se ikada kritikovali neki drugi uređaji ili zvucnici u nekoj većoj mjeri no sami P-T. Doduše, da se manje piše o drugima to stoji ali ko je kriv sto drugi ne pišu ili ne prave nesto drugo! ? Ja zabranu niti sam vidio niti primjetio  :dubbio:

Čak sam i ja svrstan od "uvrijedjenih" iako volim i imam nesto drugo ali iskreno I priznajem i da mi se sviđa i P-T kombinacija. :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja, na primer, nemam ni tanoje ni pas.

imam neke zvucnike od stiropora (vece nego grozni:sarcastic_hand:)

i neki sep od par vati.

licno nisam uvredjen nikako, ali ne shvatam to guranje tanoja i pasa.

mozda sam mator ili glup ili slabo kontam, ili sva tri.

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, sax.hifi said:

ja, na primer, nemam ni tanoje ni pas.

imam neke zvucnike od stiropora (vece nego grozni:sarcastic_hand:)

i neki sep od par vati.

licno nisam uvredjen nikako, ali ne shvatam to guranje tanoja i pasa.

mozda sam mator ili glup ili slabo kontam, ili sva tri.

:drinks:

Kakvo "guranje" ? 

Onaj ko ima T ili P ili  obadvoje, normalno da ce pisati o njima, a koliko ce ko da piše i o čemu je da svakog od nas. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja vidim tri problema, Pass, Tannoy i vladd, pa preporucujem da spakujete te pass-tannoye i posaljete vladd-u, a ja cu da stavim tannoja na glavu, kao vijetnamac u rizi, passa na ledja, i da prepadam audiofile Serbske diljem otadzbine:crkavanje:

 

Inace, jasno je mnogo sta, osim, bar meni jednog detalja,  kako su to ozbiljni, odnosno ljudi u ozbiljnim godinama(ocekivati neku bar logiku, pamet se ne kupuje), zamislili da se sakriju karakteri iza praznih prica? Blef godina?

Zar stvarno mogu da pomisle da niko nigde i nikada nije sreo i ove i one  i one trece i cetvrte, i da su se sa stomacinama sakrili iza trskice mantre?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ a ti bi prekoredno da se utrpaš u Sveto Trojstvo?! e, ne može [emoji39] Zen je treći - on danju spava u kutiji od Tannoya [emoji3] kad ustane, do pola noći pravi sendviče, a druga polovina mu ode na pakovanje pošiljki koje se ujutru šleperima razvoze nestrpljivim Srpskim audiofilima [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Woland said:

^ a ti bi prekoredno da se utrpaš u Sveto Trojstvo?! e, ne može emoji39.png Zen je treći - on danju spava u kutiji od Tannoya emoji3.png kad ustane, do pola noći pravi sendviče, a druga polovina mu ode na pakovanje pošiljki koje se ujutru šleperima razvoze nestrpljivim Srpskim audiofilima emoji3.png

Ti to tek sad sazno Woli.

Vidish da vascjela Sorabija mota kablove i radi stolariju shatro za auta,a ono ustvari za Tanojce.

Na najnovijoj Forbesovoj listi bogatashkoj Mikrosoft,Ikeja pa Mode Zen.Fali mu dvajes bodova za drugo mesto,a do kraja godine mozhda bide i prvi jer ne prenosi bodove odproshle godine na zadnja dva remastera.

Letuje na Maljenu lepteyeboooo,kava pesto evra u kafani.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...