Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

42 minutes ago, ninja said:

Kakva je razlika izmedju tog M2 i M2? 

 

kaskodirani jebekevu ulazni JFet buffer , moguce montirati i Edcor i Jensen autoformer

ovo je bstrd pcb , da se moze napraviti po izboru Babelfish M2 ili SEF amp .......

 

uskoro ce biti isprobana iteracija Babelfish M25 , koja treba da bude pomak u odnosu na M2

manje tubey zvuk , manja izoblicenja , znacajno veca mooda za zajebaniji load

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene me interesuje da mi vi mene kažete šta pre'stavlja igrarija sos žicama u postovima br. 1, 2 i 3 ove teme.

Hvala. :tease:

Drugim rečima, vidim DAC (i to pe ce em šeset tri). Vidim DSP? Nekakav. I onda prežičeno nešto... odozdo napajanje......?? Možda i kontam šta je, al kaki to DSP takav?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

malko pokvaren Theta - popucali koaxi koji povezuju dve pcb pa naravno da je bilo ič zvuk

mlogo osetljivi lemni padovi , pa ocistih i popravih , stavio IDC headere , zamenio palamar twisted zice napajanja , prezicio sve ulaze , prezicio izlaze , stavio NTC izmedju GND i case , probao flat cable umesto coaxa pa nije pilo vode i onda vrnuo coaxe

sad svira

 

usput snimio situaciju kako sprovesti zamenu  svega posle DAC-a , ispostavlja se da ce PL D1 izlazni stepen da legne kao najoptimalnije i najisplativije resenje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda zanimljivo, samo se muve israle na frontu case-a of dac-a.<_< A kakvo je ono crevo uvedeno na jednom ulazu? Vodeno hladjenje? Pa ako je PCM63 I D1 I/V more valjat icemu. Samo sto je taj like budala, sto mu nisi uradio nekakav sofisticiraniji tube analog stage, sa nekom superlampom tipa 5687? Kako je samo uspeo da izlomi te konekcije izmedju PLL i izlaznog board-a. Sreca da ima tebe cini mi se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...