Jump to content

SB acoustics Satori projekat


Superfi

Preporučeni Komentari

Plan: napraviti odlican 2 way zvucnik

Zahtevi: da je projekat proveren i od pouzdanog autora, da ne kosta preko 1000 eura/par 

Cilj: ponuditi drajvere, elemente za skretnicu i kutiju zainteresovanima bez profita, samo pokrivajuci troskove nabavke i transporta

Ima li zainteresovanih? Temu cu uskoro otvoriti i na hifi forumu. Cilj je da nas bude sto vise kako bi cena isla dole. Ja cu se angazovati SAMO oko projekta Ara jer to mene zanima. 

Cekam ponudu za kutiju, bice od bukvinog spera ili od MDF-a. Furnirana ili goli MDF. Dve varijante skretnice, sa normalnim i hi end delovima. Dve opcija zica, Van den Hull i Neotech. Termnali ce biti plexi na laseru radjeni, WBT i nesto jeftinije.

Svi detalji projekta su ovde http://www.sbacoustics.com/index.php/sb-acoustics-kits/ara/

 

Apa  zvucnici.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Neso,

Naravno da moze ko sta hoce ali bez mene i to nema veze sa eventualnom grupnom nabavkom.  Kome treba broj stolara neka pita. Ideja je da se napravi sto je moguce vise kutija istog tipa. jesi procitao uopste sta sam napisao?

Pa ne mislis valda da cu ja svakom ispunjavati zelje? Rekao sam: ako nekom Ara projekat odgovara i odgovraju mu cene za koje cu ja imati drajvere i elemente za XO u Srbiji plus kutija, neka se javi. 

PS razmisljao sam ja o Kairosu (nikad o Kalasanu, to me ne interesuje) ali nisam uspeo doci do  seme skretnice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Za sad se uklapamo u budzet...Prvi proracun je da ce par kutija Ara isfurniran i spreman za sastavljanje kostati 200 eura (iliti 100 eura/komad ako nekom treba centralni :P). U cenu ulazi jedan od standardnih furnira (hrast, bukva, jasen) a egzote se doplacuju 20 eura/kutiji. Lak je satenski sjaj, poliuretan. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...