Jump to content

Road tour Nagra AG


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Ево малог приказа фабрике Награ, која је код нас позната по магнетефонима.Наравно треба захвалити и дотичном оснивачу Стефану Куделском.Ево како је изгледала Награ 1 из 1951 године.Мало за историју и за оне који су доста касније рођени за подручије наше бивше-бивше-бивше земље главни за дистрибуцију уређаја горе поменуте фирме је био грк Костас Ставридис, кога сам чак имао прилике и лично да упознам.Време иде даље тако да је и сама фабрика променила политику и почела са прављењем модерних уређаја, јер као што су аналогни магнетофони, касетофони и грамофони отишли у већ сигурну историју, тако дигитални напредују!Биће и слика!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 20
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Идемо даље са приказом јер верујем да сте нестрпљиви :coffee: Иако је дигитализација узела све више маха, код Нагре има и аналогних справа и то са лампама.Награ 300Б појачавач са лампама:Наставак следи!!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Овако је лепше на Гуглу, а и форум ће бити посећенији!Промовисањем форума се баве Модератори !!Дакле да наставимо са обиласком!Сад мало да кренемо у обилазак линија за склапање:Биће још!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...