Jump to content

RTS Trezor


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

pa ebote, jedan postavi temu sa imenom rts kanala, drugi neće da da link....jel vi to zaebavate forum ili ste samo nadrkani starci koji se kurobecaju po forumima umesto da igraju šah?

ajde bre više...

e, ovi sa krstarice pametni ljudi...jel nema linka na postavljenu vest? e pa onda nema ni teme...odmah brišu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan deo je bio prikazan baš kada sam napisao poruku. Radi se na tome da se pomogne naporima da se snimci o kojima sam pisao vrate na službeni Trezor channel na YT. Uklonjeni su zbog vlasničkih prava, koliko znam. No, kao što sam i napisao, moja preporuka je bila samo da upotrebite vreme kada budu prikazivane na TV deonice koje se tiču zvuka jer prikazuju ljude koji su više zaboravili o zvuku nego što ću ja ikada naslutiti da ću možda naučiti...

Sasvim se slažem sa onim učesnicima ovog razgovora koji su pokazujući primer(e)no kućno vaspitanje predložili da se ovaj thread ukloni jer ne ispunjava visoko postavljena merila ovog mesta i žao mi je što sam se usudio da Vam gledanje ponuđenog i predložim. Sve najbolje!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, zika said:

Sasvim se slažem sa onim učesnicima ovog razgovora koji su pokazujući primer(e)no kućno vaspitanje predložili da se ovaj thread ukloni jer ne ispunjava visoko postavljena merila ovog mesta i žao mi je što sam se usudio da Vam gledanje ponuđenog i predložim. Sve najbolje!

ja se ne slažem.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajde bre žiko, šta se duriš...dao si poluinformaciju sa zadatkom da je mi kompletiramo ili da se igramo pogađanja, ne ide to tako

i šta fali šahu?:BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...