Jump to content

Ceve Buffer Ecc82 , Banatski nacin


2a3

Preporučeni Komentari

Evo staklici zavseni .Drugar uradio za mene da probamo.Probao cika Djuricin ,kod mene lego a sutra eventualno prekosutra ukopcavamo ovaj.EZ 80 i ecc82 mini croft verzija.Ce javimo kako se ponasa.A kablici samo live kad se vidimo da probamo.:hi:

IMG_20180107_213208.jpg

IMG_20180107_213232.jpg

IMG_20180107_213258.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Proban mini crowt sa alephom i crescendom uporedjivan sa Vukusicem ecc88.Bolje lezi sa Crescendom posto ima manje pojacanje a sa alephom su srednji i visoki malo povuceni .Iznenadio me zvuk sa crescendom a i sama kontrola posto sa vukusicom je skoro nemoguce bilo utisati pojacalo.Dakle Veliki i mali se dobro slazu a i Vifa sa njima.Sad im prestoji jedno dugo usviravanje i nabaka lampi ecc82 i ez 80 posto su momentalno uzete stare od kolege samo za probu.Za neverovati sta ovih par delova radi a ne kosta skoro nista.:hi:Ce okacim semu pa ko hoce nek izvoli samo da je nacrtam.:D

IMG_20180110_112749.jpg

IMG_20180110_112810.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Zen Mod said:

kolezi , a da probas 6SN7  (6Н8С)  umesto ECC82 ?

Imam jedno sto sam poklonio burazeru ce ga vrnem za probu,a sta ako mi se svidi.Ovo ozbiljno jako dobro lezi sa ovom kombinacijom .To je pravio Cika Djura ja cuo kod njega i deder da cujemo i kod mene i eto ti sad .Moje usi to veoma lepo prihvataju i veoma mi se ,,svidza,, e sad kad se bude malo duze slusalo ce vidimo.Do juce nisi mogo sediti u sobi a sad milina.:punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može li sve od posta    https://www.diyaudio.rs/topic/8765-staklići-triode-pentode-trandistori-digitala-a-bogami-i-kablići-i-njiova-sinergija/?do=findComment&comment=270205

 

da se prebaci u neku drugu temu (posvećeno Miroslavljevim  staklićima) a ja da nastavim o mojim skalamerijama? Hvala

Čisto da čovek ima svoju temu jer to zaslušuje ovaj projekat a ne da se meša sa ovom.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...