Jump to content
kilder

Strujni kabl

Recommended Posts

Opet nemam reci za vasu neizmernu brigu ko ce sta da radi o svom trosku za svoj cef. Pogledajte malo sve te periferne slike velikih projekata u detaljima kablaze koje se provlace kroz ceo forum...

Ostavite coveka da proba sta je naumio, mada moram priznati da mi se ta namera sa opiljcima ili sacmom uopste ne svidja.

Trenutno mi nisu loši kablovi, međutim želim da isprobam još neke varijante da vidim koliko može bolje. Da nisam čuo razliku u zvuku, ne bih se ni zanosio time. Poštujem svačije mišljenje u vezi kablova i znam da ima kako onih koji veruju tj čuju razliku, tako ima i onih koji ne veruju. Ne bih se ubeđivao. Svako ima pravo na svoj izbor. Raduje me što ima i vickastih ovde :-)...
Inače, sistem mi nije perverzija, ali nije ni loš... Magneplanari i ProAc Tablete, Aragon amp, Electrocompaniet preamp,Nad dac, sub 15-ica... Kablovi, osrednji za ovaj sistem, pa planiram uraditi bolje koliko je moguće za razumnu svotu...

Послато са 6055P уз помоћ Тапатока

Aragon i EC promenili strukturu vlasnistva :)

Svaka cast :cheers:

Svaka cast :cheers:
Hvala, hvala... Aragon se odlično pokazao na planarima, a Ec mi je bio želja još iz mađanijeh dana... Trenutno mi je dac usko grlo i sama prostorija, koja nije adekvatna. Ali lagano... Koga zanima, dobrodošao je na slušanje... :-)

Super, iskreno sam bio iznenadjen pri izboru onog Rotela, ako me razumes..

U to vreme sam planirao neke druge zvučnike i slučajno uleteli planari. Probao sam bio dosta snagaša, t+a, Vincent, i još neke i Rotel se najbolje pokazao. Quad im je ležao, ali se meni zvuk nije dopadao...

To je ipak proslost :)

Pri tome ne tvrdim da je taj Rotel los.