Jump to content
kilder

Strujni kabl

Recommended Posts

Last mile :) 

Mislis malo sam ucio o tome realno, treba nesto i imaginarno, sa druge strane ogledala? :) 

6 minutes ago, sir Oliver said:

Za 10 baš ne može ali može za siću.:sleep2:

To je bio eksperiment da se uverim da ima razlike. Kasnije ću juriti nešto bolje. Dugo sam verovao da nema veze, ali sam promenuo mišljenje.

'Bes kabal ispod 200 evara :) 

Silver folija, naravno monokristalna i usmerena, umotana u pirincani papir pa u teflon, upredeno tri komada i za uzemljenje jedna, i okolo nekoliko silikonskih cevcica, pa cvrsto pvc crevo, pa sirm preko toga i na kraju termo buzir pa pamuk, snake skin dizajn...bez toga nema vajde. :) 

Sirm naravno uzemljen posebnom, pozlacenom pletenicom u silikonu vodjeno do rupe u kojoj je zlatna sipka, brazilski humus i islandski vulkanski pepeo. Zaliveno slanom vodom sa obala Madagaskara...

A? 

Interesantno je da ko god od nas čuje neku razliku u zvuku pomisli da dolazi iz hardware Hi-Fi a ne da je posledica fizioloskih, psihičkih i drugih dešavanja u nama samima koja se neprestano odigravaju.

Srećko

Glupo je dokazivati da nešto ne postoji, ne utiče,...Treba dokazati da nešto postoji, utiče. A to je kod napojnih kablova lako. Prespojiš i gotovo

Just now, sir Oliver said:

Glupo je dokazivati da nešto ne postoji, ne utiče,...Treba dokazati da nešto postoji, utiče. A to je kod napojnih kablova lako. Prespojiš i gotovo

Jes vala, za par minuta proveriš šta je i kako je.

Mozda bi trebalo razmisljati i o promeni izvora struje (napona). 

Danas to nije problem, moze da se postavi neka solarna elektrana ili mini hidrocentrala, mozda cak i napajanje agregatom (samo to pravi malo vise buke, pa bi ga trebalo smestiti negde u podrum, pa opet kablovi od podruma do slusaonice).

Moj favorit je mini solarna elektrana i paneli postavljeni na krov kuce i eto ciste struje i nezavisne od komsijinog aparata za zavarivanje :)