Jump to content
Doktor

Onaj . . . ovaj (ovdi) . . . dolasci . . . odlasci na noge . . .igracke . . .

Recommended Posts

si ti muzicar?

:buehehe:

SE ili balans ....... razmisljanka u okviru celog sistema , a ne pojedine komponente

ako ces bal , mora od izvora , ali sve da bude true differential* , inace nema vajde

*znam da ce sad pod/t/pitanje

16 hours ago, grau said:

ako cete da menjate SME rucke, neko je nedavno trazio neki 3009 pa samo da prijavim da sam danas video jedan za 300 funti, sto je oko  350 EUR mada ako se pocaka jos malo sa brexitom, BJ i padom vlade, bice sigurno ispod 300.... :)

Fino.

No, mi smo ovde zaokruzili trenutnu pricu. :)

U svakom slucaju, thnx 4 info. 

s1.jpg

5 hours ago, Zen Mod said:

si ti muzicar?

:buehehe:

SE ili balans ....... razmisljanka u okviru celog sistema , a ne pojedine komponente

ako ces bal , mora od izvora , ali sve da bude true differential* , inace nema vajde

*znam da ce sad pod/t/pitanje

Znam, znam ali sam ti ja pcelica ili bolje rečeno bumbar .... sa cvijeta na cvijet... ali ako sam sit onda sam i rahat sa SE :D... a čini mi se da ce i Woliju biti uskoro višak :ph34r:

^ kod mene nikada nema viškova, ne znam ni sam kako ali sve je to upošljeno.. i fioke služe nečemu, zar ne? :)

pa mora, kod mene je digitalni sistem od izvora (dva putića :) ) potpuno balansiran: Cocktail - Young - Iron - BJ2..

ex, ipak moram da mu vrnem DEFiSITa (nečuveno) .. bilo je kratko, slatko i poučno - 7W može da potera Tannoy 15DC bez frke, i da ostane dosta rezerve.. slušao sam ona moja 3 instrumenta, ali slušah i velike, veće pa i najveće orkestracije.. jazz, blues, rock(i roll), i Cuneta sam slušao, pa na kraju i MC5.. i sve je to sasvim lepo moglo da se sluša.. lepo? ma - odlično, DEFiSIT nije zavistan od muzičkog žanra.. pojedinačno, na raznim pojačalima sam imao priliku da čujem možda i nešto ubedljiviji bas, raskošnije visoke i stamenije srednje, ali sve to zajedno, iz jedne kutije zaista i veoma retko.. uz vanrednu muzikalnost..

ta muzikalnost je najveća vrednost DEFiSITa - može da se sluša dugo i bez napora.. ako SufiSIT bude blizu, biću veoma zadovoljan