Jump to content

Onaj . . . ovaj (ovdi) . . . dolasci . . . odlasci na noge . . .igracke . . .


Doktor

Preporučeni Komentari

si ti muzicar?

 

:buehehe:

SE ili balans ....... razmisljanka u okviru celog sistema , a ne pojedine komponente

ako ces bal , mora od izvora , ali sve da bude true differential* , inace nema vajde

 

*znam da ce sad pod/t/pitanje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, grau said:

ako cete da menjate SME rucke, neko je nedavno trazio neki 3009 pa samo da prijavim da sam danas video jedan za 300 funti, sto je oko  350 EUR mada ako se pocaka jos malo sa brexitom, BJ i padom vlade, bice sigurno ispod 300.... :)

Fino.

No, mi smo ovde zaokruzili trenutnu pricu. :)

U svakom slucaju, thnx 4 info. 

 

s1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Zen Mod said:

si ti muzicar?

 

:buehehe:

SE ili balans ....... razmisljanka u okviru celog sistema , a ne pojedine komponente

ako ces bal , mora od izvora , ali sve da bude true differential* , inace nema vajde

 

*znam da ce sad pod/t/pitanje

Znam, znam ali sam ti ja pcelica ili bolje rečeno bumbar .... sa cvijeta na cvijet... ali ako sam sit onda sam i rahat sa SE :D... a čini mi se da ce i Woliju biti uskoro višak :ph34r:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ex, ipak moram da mu vrnem DEFiSITa (nečuveno) .. bilo je kratko, slatko i poučno - 7W može da potera Tannoy 15DC bez frke, i da ostane dosta rezerve.. slušao sam ona moja 3 instrumenta, ali slušah i velike, veće pa i najveće orkestracije.. jazz, blues, rock(i roll), i Cuneta sam slušao, pa na kraju i MC5.. i sve je to sasvim lepo moglo da se sluša.. lepo? ma - odlično, DEFiSIT nije zavistan od muzičkog žanra.. pojedinačno, na raznim pojačalima sam imao priliku da čujem možda i nešto ubedljiviji bas, raskošnije visoke i stamenije srednje, ali sve to zajedno, iz jedne kutije zaista i veoma retko.. uz vanrednu muzikalnost..

ta muzikalnost je najveća vrednost DEFiSITa - može da se sluša dugo i bez napora.. ako SufiSIT bude blizu, biću veoma zadovoljan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Woland said:

ex, ipak moram da mu vrnem DEFiSITa (nečuveno) ..

Samo javni, će organizujemo sačekušu,  il' bar nekakvu blokadu puteva ... što ne bi trebalo da bude problem, bar dok ova fukara ne ode sa vlasti(a dotle će i ZM zaboraviti da ga je ikada i napravio).:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo javni, će organizujemo sačekušu,  il' bar nekakvu blokadu puteva ... što ne bi trebalo da bude problem, bar dok ova fukara ne ode sa vlasti(a dotle će i ZM zaboraviti da ga je ikada i napravio).:buehehe:
interesantan predlog: samosačekamo se, onesvestimo (jedan drugog) se, i onda ga slušamo naizmenično, po mesec dana.. onda kad mesec bude imao 31 dan, a ne uspemo da postignemo konsenzus da godina traje bankarskih 360 dana, potepamo se, al zaozbiljno, pa svako uzme po jedan kanal.. ja ću levi.. šta ti ćeš?! mnemoj :D

a Hasan vreba.. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Woland said:

potepamo se, al zaozbiljno

ma kakvo :bokser:, nismo ''navijači'' :rolleyes: ... ja sam ti pre za onu taktiku iskusnog bika, kad sa mlađim bičićima posmatra krdo krava u dolini ... polako i bez nervoze, pa sve redom iskoristimo ... msm dane, ne krave :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...