Jump to content

Mjerenje i vijek lampi


ninja

Preporučeni Komentari

lepa sam pitao..mozda ne meri struju direktno....ali mora da ima dva instrumenta za dva kanala ili preklopnik ili je to postavio u neku abb klasu pa meri ukupnu potrosnju..svasta tu moze da bude kada se nema dovoljno informacija.pitanja su su u domenu kristalne kugle ali su taki i odgovori.samo da ne bude na kraju da je to neki punjac akumulatora koje je greskom ugradjen u uredjaj...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja skontah da ima jedan instrument po kanalu ....... dakle dva identicna ?

 

ako je tako , onda mi je po struji logicno da svaki meri ukupnu potrosnju kanala ...... dakle i ulaznu i drajvericu i izlaznu lampu

 

Grau - dva instrumenta ? koji ceve line-up (za 300B kontam ) ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, grau said:

postavio sam sliku oba ranije, 1 je mA metar a 2 V-metar. nema razdvojeno nista po kanalima.

Ma da, to meri ukupnu DC struju kroz sve potrošače. To ti je onako, da vidiš tek da je u nekom optimalnom opsegu prema manual-u i ništa više.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Zen Mod said:

yup ;

sta ti je mozak ....... vidim dva ista instrumenta na slici ........ i samo pratim polozaj kazaljke , ne vidim dve razlicite skale :rofl:

Ja sam mislio da svaki kanal ima svoje instrumente, ali ispade da nema. Pošto ima da se kupi slično kod kineza onda nema zime.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...