Jump to content

NIXIE NOS DAC


NIXIE

Preporučeni Komentari

pre 4 minuta, Mikorist reče

Ja imam DAC a nemam predpojačalo. :smesna:

Oš da probaš ono moje sokoćalo sa OPA 1612, ima pojačanja koliko ti treba, sad je to 1,5x ili 3x ili 5x po želji, a može i manje i više samo me mrzi da prepravljam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 34 minuta, NIXIE reče

Oš da probaš ono moje sokoćalo sa OPA 1612, ima pojačanja koliko ti treba, sad je to 1,5x ili 3x ili 5x po želji, a može i manje i više samo me mrzi da prepravljam.

jes. pa da ti maznem. inače mi treba za slušalice :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Biće i to kad proradi pošta i carina. Treba mi kutija sa ebay, aliexpress i tako to. I malo vremena. :beach:

PS

A treba mi i za lampaša kutija, neću ništa više od mehanike da pravim samo gotova kutija da se skocka unutra sve.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene interesuju oni Cinemag trafoi najviše, kakva je razlika protiv kondenzatora na izlazu.
to bi morali 1:1 da proverimo.. Cinemazi su OK, verujem da je zvuk prirodniji sa njima.. DDDAC je ukupno dosta bolji od Young II DSD, nisam još zalemio I2s ulaz pa i to da probam..

msm - OK je DAC, ali odavno me napustio poriv za osluškivanjem, sad prosto slušam bez kritičkog osvrta na zvuk

inače, SBB me ubiva namrtvo sa setovanjima njihovog Rutera - 2 meseca je sve radilo kako treba, ali sada mi Cocktail Audio ostaje neprepoznat u mreži - dakle ništa Tidal i drugi NAS, ispravan je, proban kod drugog provajdera i sve radi.. na putu je drugi ruter kohi ću da zakačim na njihov, i kojim se problemi navodno rešavaju - bespotreban trošak koji plaćam da bi SBB odradio nešto na monitoringu ili koznačemu, pa je uškopio neke servise.. to oni naravno ne priznaju

imam struktuiranu žičnu gigabitnu mrežu, 2 × NAS, dobar svič, razdelnike, cat7 i onda provajder krene da me razvlači preko podrške koja može da pomogne samo kod očiglednih stvari [emoji852]

posledica je da se digitalija retko sluša
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

a jes, pokazano bez ozicenja

nesto mi se javlja da je serviserska mora na kraju

il' ne do Bog da svajseru padne na pamet da promeni kond ........

lepo je malo i tesno, ali na kraju uvek ispadne kako sam napisao ...... been there, done that

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad još malo zapnu ovi kod brata Sija, neće više nikome da padne na pamet DAC da pravi. To je bio jedan trenutak u vremenu kad se to isplatilo, i taj trenutak polako prolazi. Pojačala i zvučnici, to će još dugo da se pravi, naročito bilo šta što ima lampe, ali ovo digitalno, sumnjam. A kako brzo napreduje Dclass sa digitalnim procesiranjem, možda i pojačala ispadnu iz DIY igre, eventualno da se kupe moduli pa se izbocka i uglavi u kutiju. Na kraju, ostaju samo zvučnici.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...