Jump to content

Preporučeni Komentari

nachi , ja mogu

al mene board vole

:rofl:

eve sta pokazuje kad ne valja :

Error: Call to undefined method IPS\core\Messenger\Conversation::item() (0)
#0 /home/admin/web/diyaudio.rs/public_html/system/Notification/Inline.php(238): IPS\core\extensions\core\Notifications\_Messenger->parse_private_message_added(Object(IPS\Notification\Inline))
#1 /home/admin/web/diyaudio.rs/public_html/system/Notification/Table.php(106): IPS\Notification\_Inline->getData()
#2 /home/admin/web/diyaudio.rs/public_html/applications/core/modules/front/system/notifications.php(50): IPS\Notification\_Table->getRows()
#3 /home/admin/web/diyaudio.rs/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\front\system\_notifications->manage()
#4 /home/admin/web/diyaudio.rs/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#5 /home/admin/web/diyaudio.rs/public_html/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#6 {main}

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

aha

vidim da je ovaj Šved visitovao 8 hours ago , a ne ono kad su osvajali Everest 33-će

:D

kaye Mika - upgrejdovo je vorum

\

pa sta to znacilo :smesna:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
38 minutes ago, Zen Mod said:

aha

vidim da je ovaj Šved visitovao 8 hours ago , a ne ono kad su osvajali Everest 33-će

Ispod leda radar ne prodire a ni sateliti ništa ne mogu, jedino yellow snow odaje :hyper:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

da li samo ja imam problem da upload slike ili i drugi...

pojavljuje mi se prozor sa ovim obavestenjem:

There was a problem processing the uploaded file. Please contact us for assistance.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...