Jump to content

Zen Mod

Preporučeni Komentari

sta je , pojela maca jezik ?
 
:haha:
5b49c593936b1_pcbsshot.thumb.jpg.f5818780937264e172ce51bad1fad5e0.jpg
schm.thumb.jpg.06941a585fb414a3eebffd6e29abc128.jpg
Cekamo BF XA25 [emoji23]
Sa ove male pojacavace snage i jednocifrenim brojevima za tanojdzije nece ni da gledamo. Cekamo nesto konkretno sto bi svaka zena rekla, nesto sa 3 cifre u W [emoji41]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DEFiSIT ima 7W/8R , kao najcistija moguca iteracija koncepta

SIT-3 je komercijalna verzija istog , koja ima 18W/8R ...... sa ugradjenih par komromisnih detalja da bi se iole mogao napraviti od rasplazuceg broja Nelsonovih SIT-ova ( kojih eto vise nema , jerbo Semisouth zakovrnuo)

SUFI-SIT ce da bude Babelfish iteracija DEFiSIT-a (ili SIT-3, whatever) , koja takodje treba d aima nekih 15-16-17-18W/8R

Babelfish XA25 ce imati otprilike iste ili bolje spec od XA25 ..... rails su reda velicine 35V , pa ti vidi koliko ce to moci da izbaci , a cisti square law rada izlaza

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

nego , setih se onomad kad sam radio Garrard 401 za uvazenog clana nam Davora , ostavio mi poklon .......

 

Taman pomislih da se sa tim moze napraviti jedan sirotinjski DEFiSIT (sa Pass SIT-1 u izlazu ) , eto nema se dva , pa da bude proper dual mono ...... nego mora biti common PSU za oba kanala .......

 

:Viannen_loungelizard:

 

WP_20180725_19_34_04_Pro.jpg

WP_20180725_19_34_12_Pro.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aha

izbacicu seriju pravljenu od preputiuma

sta mislis , kol'ko ce ti da kostaju

a jos ce ih napravim da budu usmereni

ima da ovi svi sto prodavu te osiguravace da ispadnu male mace za mene ...... ce naigraisem i nahajpisem za njih 300

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

53 minutes ago, shonne said:

Kada se tako nesto kupi, obavezno cuvati kutiche, jer nedostatak toga drasticno smanjuje cenu emoji16.png

Pa eno ti primer za onaj VDH polarity checker, 23,5 funti je kutija sa logom VDH i finom svilom, a 1,40 funti je checker. A nama kutija ne treba.

Naručio sam sa Alija jedan bolji primerak tog checker-a za 2,50 dolara, ima bateriju za svetlo displeja da ne ćoretam u mraku, bez kutije naravno.:angel0:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...