Jump to content
mrspis

Kupujem snagas u A klasi

Preporučeni Komentari

Kupujem diy snagas u a klasi kao na primer hiagra, a moze i nesto u single end a klasi, snaga nije bitna samo da ima minimum 5w. ponude smsom 066 204 036 ili porukom ovde

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

mogu platiti do 300 evra ali pozeljno oko 200 da bude i moze da bude integrisano pojacalo ne snagas da ne mora preamp, treba mi pre praznika kupujem ga kao poklon

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

cu obavestim Wolanda , on ima neku dosta kulturnu DIY Hiragu , pa ako se javi .....

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
24 minutes ago, Zen Mod said:

cu obavestim Wolanda , on ima neku dosta kulturnu DIY Hiragu , pa ako se javi .....

hvala znam da on radi kutije i snagase najverovatnije bi mi odgovarala pozdrav

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
59 minutes ago, ivan_ said:

I ovo je valjda jos na prodaju?

sta bese urbana legenda za ovaj amp? ili je taj nesto sahranio ili je njega nesto sahranilo, kako bese. crescendo neki?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Za te pare, tesko. Solidno uradjen chip amp me je izasao 150e. To je samo  cena delova, ulozeno vreme nije uracunato. :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
42 minutes ago, Woland said:

ne znam da li bih prodavao Hiragu.. ne bih ipak.. svira bolje nego što na tržištu vredi..

Trziste je smejurija, sta se nudi. Dobro uradjena Hiraga ne moze da bude jeftina,  i realno je nema na trzistu.

I besmislena je za prodaju posto staje rame uz rame sa sacuvajboze klonovima.

Povede jednostavna sema i fokus na kolicini Farada  u elektrolitima i misli se odmah da je to hajend i resenje svih problema.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pa dobro, mislim da je ipak izrada cipampa za diy forum trivijala, osim sto nema veze sa temom. :) 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...