Jump to content

Kripovalute - Bitcoin (BTC) , Ethereum (ETH) , Monero (XMR)...itd.

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Srecko said:

Banke su i dalje skeptične prema BTC.
Sve ovo sto se dešava je posledica više očekivanja mase (zbog tvitova Elon Musk i njegovog snalaženja sa USA IRS) nego ekonomske logike i realnosti.
Goldman Sachs i Morgan Stanley su tek pre koju nedelju počeli uopšte da razmišljaju o BTC.
Dakle sa sitnom lovom se treba igrati ali kao ulaganje otvorite četvoro očiju, pogotovo što je digitalni Juan pred vratima a kada se to desi sve digitalne valute će se kotirati kao normalna korpa valuta ili će ih države zabraniti.
Znači, klasična kockaemoji16.png!
Želim Vam da Vam se posteći.

Ima smisla, naročito u poslednje vreme se pojavljuje masa tzv. shit coina iza kojih ne stoje nikavi projekti timovi i šta već uz sve to ide nego se samo pumpaju preko noći. Znači ne zanima ni ih nikakva tehnologija koja stoji iza blokchaina i njena primena, već samo lova i keš:grino: 

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • Odgovora 182
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Ma source je okacen javno. Evo ga ovde Bitcoin https://github.com/bitcoin/bitcoin Evo ga ovde Claymore  https://github.com/nanopool/Claymore-Dual-Miner/releases ==============

Postovane slike

A koju to prevaru od 20-tog veka pa na ovamo nisu smislili u USA počev od Poncijeve sheme koja ni danas nije manje aktuelna.
Bar u jednom delu sveta je i sada na sigurno na delu u nekom od pojavnih oblika.

Zamislite da postoji osoba koja ima sad 1 million bitcoins u privatnom vlasništvu. Nikada nije podigao ni cent.
Koliko je lud...ili pametan - svejedno.

Ako se dobro sećam tržište BTC je teško 900 milijardi. Kada bi prodao 10 milijardi u BTC možda bi BTC pao na pola vrednosti.
Sve je to balon.
Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Obojca koje sam naveo imaju taj psihološki profil.  Verovatno nikad ni neće podići tu sumu kroz satoshi at vistomail.com ..... Inače ovaj mejl je deo anonymousspeech. Pogledajte sklop ovih rečenica. Ovo je Snowden:hihihihi:

Screenshot 2021-04-02 at 15.34.35.png

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 10 minuta, ninja reče

Ja da sam na tvom mjestu Miko, ne bih se ni sekunde razmisljao, sve bih prodao i jos posudio pa uzeo bitkoint pa se posle svima smijao :roll1:

I posle da tražim azil kod Putina. :w00t:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sam pretvorio nešto BTC  u 1 Monero (XMR) - kažu za njega da će da ide UP ... Koliko puta videćemo ali neću istu grešku da napravim kao sa BTC:smesna:

Mnogo je opasan igrač Dr. Daniel Kim

:hihihihi:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Zašto sam se odlučio da kupim 1 Monero ?

*1. projektni tim Monero checked ....OK.
2. tehnologija koja stoji iza Blockchain-a Monero checked....OK.
3. rudarenje je zasnovano na pure CPU (manje GPU) iza Monero checked ....OK.

+ nikad se ne ulaže u samo jednu kriptovalutu....

nikad se ne podiže ceo iznos - da dođeš na 0 (recimo Bitcoin)

p.s.

*Ovaj iznad mnogo liči na Satošija- imam isti osećaj kao da sam njega video.

Osećaj....:rofl:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
52 minutes ago, Mikorist said:

Do kraja godine kazu da ide na 120.000$ 1 Bitcoin :D

Tako da.....

Ovo zvuci vrlo ubedljivo.

nema cekanja Miko, prodas stan, kupis bitcoin, krajem godine ili pocetkom sledece, prodas bitcoine i kupis dva stana.

extra :D

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...