Jump to content
sir Oliver

Bitcoin

Recommended Posts

1 hour ago, ab-Co-axial said:

Kreiranje monetarne politike je kao i uvek u rukama vecih mocnika koji vam dozvole da pomislite da upravljate svojim odlukama, dovoljno je samo da udjete u igru.

Na malom domacem trzistu novca je aktuelna medju domacim jedna od vodecih banaka na kursnoj razlici zaradila u kratkom prethodnom periodu 30 mil evra.

pa i "bitkoin politiku" moze dogovorno kreirati ona manjina koja je vlasnik preko 40% bitkoina...A mi mozemo samo da se cudimo kako on prirodno raste, ili pada...

al je ovo uvrnuto.sta korisno rade procesori sem da trose dragocenu struju.ko pise programe koji bi trebalo da se izvrsavaju.kako se ti programi dele na milione procesora i sta se radi sa rezultatom ( i sta je rezultat) ako to uopste nekome treba sem da se nesto radi.probao sam da shvatim ovo sto je napisano,radio sam programe za mkontrolere,za windows neke programe u vbasicu,izkompajliro, sve radi,radio sa bazama,sql itd..sta rade ti silni procesori,klokovi itd...program mcarlo vrti 3 dana neke proracune za teoriju verovatnoce,racunar se zapalio ali nesto izracuna...sta ovo radi korisno?

1 hour ago, Leonardo said:

Izuzetna prilika, za samo dve Bitparice, dođite do rudnika zlata :loleverybody:      

https://www.kupujemprodajem.com/Mining-Farm-Nvidia-2x1060-2x1070-2x1080ti-50894254-oglas.htm?filter_id=17524

skoro dzabe. :buehehe:

Btw. cuo sam da se Andrej... Acin burazer bavi ovim. I on daje teh. podrsku.  :rofl:

Bas juce pricam sa komsijom, ne vidim zasto andrej i ekipa vec godinu dana ne bi imali rezervisanu sobu od 300 kvadrata na djerdapu sa opremom x150 kao ona sa linka...
Imaju neogranicene resurse, nemaju nimalo skrupula, nije im sve ovo para sto su smunjali do sada dosta... zasto ne?

Sent from my SM-G361F using Tapatalk