Jump to content

Kabl za slusalice - 3.5mm to 3.5mm


Georgekg

Preporučeni Komentari

Postovane kolege, uzivaoci u muzici, molio bih za malo pomoci. Nedavno sam za relativno malo novca (u odnosu na prodajnu cenu) kupio nove Sony MDR-1A slusalice. Neko ce mozda reci da je po toj ceni moglo nesto bolje da se kupi ali zapravo za novac koji sam dao za njih, nije moglo nista bolje da se pazari. Zamerka koju imam je kratak kabl. Kupio bih neki od recimo 3m da mogu lepo da se zavalim u fotelju i uzivam u muzici, umesto da sedim na podu naslonjen na pretpojacalo (posto pripadajuci kabl ima cca 1m). Pokusao sam uz pomoc gugla da prondjem nekog ko prodaje kablove za slusalice. Medjutim, gugl me upucuje na "renomirane" prodavce poput Gigatrona, kod kojih takav kabl kosta ispod jedne crvene. To me automatski asocira na njihov kvalitet i poreklo (made in prc). Naravno, ne planiram da dam za kabl koliko sam dao i za slusalice, ali bih ipak zeleo da kupim nesto kvalitetnije od onoga sto sam uspeo da pronadjem. Stoga bih bio zahvalan za neku preporuku i savet gde da ih potrazim i sta zapravo preporucujete da bude u klasi sa slusalicama.

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...