Jump to content
крокодил

I šta je sad pravo rešenje ?

Recommended Posts

Što bih poredio sa thin clientom? Koristio sam Mac mini, koji je u najmanju ruku po kvalitetu isti.

A ne znam šta ti znači ovo "kršteni DAC"??? Hoćeš da kažeš da je M2Tech njesra?

Ne , nisam ništa pežorativno o M2 mislio, nego pravim DACom, sa ulazima , a ne piggyback skalameriju (koja je dedicated samo za to).

1 hour ago, ringeraja said:

Nije ni za poređenje, ovo svira mnoooogo bolje od u odnosu na originalni Squeezebox Touch koji sam svojevremeno koristio pre par godina, sigurno ni Duet nije nešto posebno bolji (čak mislim da je slabiji od Touch-a).

Više bih mogao da uporedim u odnosu na M2Tech HiFace EVO MK1 u kombinaciji sa EVO DAC MK1, pošto sam ih upoređivao 1:1. "Kockice" sviraju bolje, ali tek kada se upregnu sa originalnim baterijskim napajanjem + u igri je bio FTA Pirelli USB kabl, zajedno sa Amarra plejerom.

Klot RPi3 + HiFiBerry, gde je napajanje vezano preko microUSB-a na Pi nema ama baš nikakav zvuk. Ali kad se dovede prava struja, i to direkt na DAC, situacija je potpuno drugačija. 

Ja sam probao mamboberry dac sa trafomatic torusom od 7A (dac board ima na sebi komplet linearno napajanje) i utisci su bili najblaze receno razocaravajuci. Ono, da radi negde u radionici i pusta internet radio je okay, ali da se slusa muzika na njemu makar i u nekom b sistemu ne moze. Zvuk je na prvu loptu bio dopadljiv i sladak, ali je dosta kolorisan i fali detalja. Sa HiFiBerry Digi+ i normalnim dacom je bila druga prica, to i sad tako koristim. Naravno, napajanje i sve po redu... Ovaj Sparky me kopa kako radi posto je kao razvijan za audio i ima normalan usb port.