Jump to content

Zen Mod

Preporučeni Komentari

vreme za zamenu elkova , tureni Panasonic , BHC Philips , Epcos

sprzena velika podnozja i pcbs za njih - zamenjeno (tnx Gujo za nabavku) , montirana sasijska na Al plocice , dodati pertinaxi za montazu elemenata sa predmetnih pcbs

igrala se deca , pa turala Furutech IEC , s prsta debeli solid core za mains vod , preskakani osigurac i prekidac , pocupani zvucnjacki terminali da se turu WBT

tureni WBT , montiran Furutech IEC kako Bog zapoveda , ozicen mains kako treba , napravljeno reda sa kojekakvim umornim i umorenim zicama , turen fancy zvucnjacki do WBT , vodovi pos i gnd za feedback uzeti sa terminala direk

turen 10R NTC izmedju audio GND i sasije

zamenjena jedna Telefunken PCC88 jerbo je pokazivala zbunj na anodnom pinu na testu kratkog spoja ........ pa se nisam ni usudio da je turam u amp

podignut fancy top poklopac na 6mm spacer-e , da se omoguci jos malo vazduh-strujanja kroz sasiju

ispeglana ulubljenja na ceve kafezima

izlazne ceve verovatno za zamenu ali ce da radu jos

napon anodnog kruga zdravih blizu 500 , na katodi obe ceve prilicno isti napon , struja zdravih 80-ak mA

klip oba kanala na oko 14W/8R

jedan kanal ima blaaaaaagi brum , ali ga ne vredi vijati bez seta novih izlaznih lampi

 

toliko po pitanju price ; crveno oznaceni otpori na semi ono sto je zateceno na prikazanom primerku .... postoje i razliek u vrednostima nekih elkova , ali nista znacajno - standardna proizvodjaca praxa da tura ono sto ima na lageru ..... bez uticaja na funkcionalnost

EAR-859-with-EL519.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:smesna:

za sad me samo Woli sije po broju Tannoya u vlasnistvu ........  al' zato ja vodim po ukupnom broju petnajski .........

tucem ga i u broju koaxijalaca i u broju 12ki i u broju FRova i u broju vrancuskih zvucnjaka i u broju amerikanskih zvucnjaka i u broju englenskih zvucnjaka

i moji kompenzatori imaju zapreminu sobe ...... a ne dva kovcezica

moze samo da me mrzi ...........  :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

si bio skoro u magacinu kod mene ?

 

ona vrata pored desnog RCA?

 

e ........ neces skoro ni biti ....... mor'o bi da mi skaces da te ne pretresam ..........

 

(jbte , moram da smanjim dozivljaj ....... oli mi ne vrati Iron ....... )

 

:)

 

ene - sto nam se ucuta Dr. ....... mi udarismo po fetisima , al' mi nekako kuso ......... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...