Jump to content

Recommended Posts

Kako bi bio red, da se i predstavim...

Pozdravlja Vas Ninoslav iz Rume. DIY me oduvek zanima na svakom polju, a nekako naročito u hifi. Vidim da ovde ima jako mnogo materijala o svemu i veliki broj poznavalaca materije. Imam prilično skromno znanje iz ove oblasti, tako da ću na ovom forumu verovatno više naučiti nego doprineti. 

Volim muziku i sprave, a živim od nečega drugog što takođe volim - tuning automobila (slična doza entuzijazma i novca bačenog u bunar ili u vatru)

Najveći strah u životu? Ako mi se nešto desi, jako se bojim da će žena rasprodati audio uređaje i delove od trkačkih automobila po cenama koje sam joj prijavio...

10 hours ago, gluv_i_udaren said:

Ako mi se nešto desi, jako se bojim da će žena rasprodati audio uređaje i delove od trkačkih automobila po cenama koje sam joj prijavio...

:buehehe:

dobrodošao:BeerMugCheers:

Au, ova moja gledala juče neki film gde ljubomorna francuskinja uništava nožem floorstander-e u stanu nevernog frajera... , i još mi kaže - Samo probaj da me varaš...!-

Dobrodošao, super vam je onaj wellness-spa-džakuzi-sauna u Borkovcu, iskukao sam ne samo novi classD ampić nego i napajanje, posle romantičnog vikenda tamo... Cene su malo niže nego u BGu, a taktika uopšte nije loša...!

Bolje vas našao :)

Kod moje ne vredi Borkovac, ja mojoj moram da kupim čizme. Na isto mu dođe, samo što ja moram u BG onda

Stojadina sam jednog imao i ja davno, samo je morao da se popravlja da bih dobio 200DEM za njega haha