Jump to content

Too Loud Fest 2017 Zagreb


Dacho

Preporučeni Komentari

dobro to sve deluje :) stvarno.

Ti njemacki driveri su najvervanije AER. Dopada mi se kao su izvedena ta cevna pojacala. Old school outfit.

Jedino ne vidim poentu u spoju OB kabineta i portovanog subwoofera? Imam utisak da je to nesto kalemljeno, prvo zamisljeno kao OB kabinet a potom dodati subovi... Ali OK...

Dacho je si ti radio taj gramofon?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, ZZZ said:

dobro to sve deluje :) stvarno.

Ti njemacki driveri su najvervanije AER. Dopada mi se kao su izvedena ta cevna pojacala. Old school outfit.

Jedino ne vidim poentu u spoju OB kabineta i portovanog subwoofera? Imam utisak da je to nesto kalemljeno, prvo zamisljeno kao OB kabinet a potom dodati subovi... Ali OK...

Dacho je si ti radio taj gramofon?

Ne. Gramofon je od mog prijatelja, ja nemam prste u tome.

Za one drivere si u pravu, zaista su AER, jedino u subu ne znam sta je, doslovce kao da nije niti postojao u toj prostoriji glede zvuka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, prophet said:

OB kada se dobro projektuje i izvede ima i energiju i ekstenziju u bas segmentu. Sa pasivnom skretnicom.

Da, ako uzmes prilicno osetljiviji woofer  of fullrange a. + visok Qts

Dakle kombinacije tipa Eminence Alfa 15+ neki mali niskoosetljivi fullrange 3" ili slicno.

Nego, da ne kvarim temu, ima li negle linak sa fotografijama i opisima cega je sve bilo tamo? (Ili sam propustio-ne videh...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, Vix said:

Da, ako uzmes prilicno osetljiviji woofer  of fullrange a. + visok Qts

Dakle kombinacije tipa Eminence Alfa 15+ neki mali niskoosetljivi fullrange 3" ili slicno.

Nego, da ne kvarim temu, ima li negle linak sa fotografijama i opisima cega je sve bilo tamo? (Ili sam propustio-ne videh...)

Drugi vaš forum ima cijeli izvještaj...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...