Jump to content
damic

OTL - potreban majstor

Recommended Posts

Jes', a mene ste drzali u karantinu dnevne sobe dok se cackalo po preampu, pa nisam mogao ni da gricnem pogledom.:D

51 minutes ago, vladd said:

Jes', a mene ste drzali u karantinu dnevne sobe dok se cackalo po preampu, pa nisam mogao ni da gricnem pogledom.:D

Plašili se da im ne skineš šemu jednim pogledom.:D

12 hours ago, Zen Mod said:

e, nek' si im rek'o :)

pisalo i na tarabi

Zato sam i pit'o. Setih se na pomen imena dotičnog gospodina da sam to negde pročitao (pa kasnije nađoh i gde), a imam G36 sa kojim me mrzi više da se akam (popravka i sl.), pa sam razmišljao da l' da ga nudim za delove, da li da ga rasturim pa nudim delove, a sebi ostavim preamp (deo koji je sasvim u ispravnom stanju). Sad vidim da je to na nivou legende, pa se neću zamlaćivati.

1 hour ago, vladd said:

Ce se vratimo gore u Hi-Fi room da "gricnes pogledom" sta je u preampu. :)

Sad ozbiljno, navrati kad god hoces, ako zelis da vidis.

23 minutes ago, Kuršum said:

Zato sam i pit'o. Setih se na pomen imena dotičnog gospodina da sam to negde pročitao (pa kasnije nađoh i gde), a imam G36 sa kojim me mrzi više da se akam (popravka i sl.), pa sam razmišljao da l' da ga nudim za delove, da li da ga rasturim pa nudim delove, a sebi ostavim preamp (deo koji je sasvim u ispravnom stanju). Sad vidim da je to na nivou legende, pa se neću zamlaćivati.

Meni treba  par tih podnozja iz G36.

Ce se vratimo gore u Hi-Fi room da "gricnes pogledom" sta je u preampu.
Sad ozbiljno, navrati kad god hoces, ako zelis da vidis.
nemoj@vladd da se vraćaš ni slučajno - očas ćeš da stekneš bar 3 vufera, i razmišljaš o nabavci još 2.. tamna je to strana,@damic samo deluje čovekoliko :D

7 minutes ago, zoranzu said:

Meni treba  par tih podnozja iz G36.

Eto biznisa. :)

Ako ti nije hića, dobićeš kad se vratim sa odmora. Ako se ne predomislim do tad, pa nastavim sa opravkom (a male su šanse). Sjebana je tastatura (delo jednog od ovdašnjih majstora), a da bi se nastavilo sa dovođenjem u red, treba nju zameniti. Kako sam propustio jednu pre neki dan na Ebay za 15€, sledeća će ko zna kad naići. A pritom ne znam ni šta sve čeka iza kad se ona opravi.