Jump to content

Harbeth C7ES-3, Magnum MP150/MF125, Dayens i ostale fifi trice


crni.

Preporučeni Komentari

ma nema šanse da se nađe nešto a da valja i da je sigurica

nemam ništa protiv preprodavaca, ako su normalni, a takvih nema ili ih ja ne znam

ti uređaji do 200-300 evra su najveće đubre ko zna gde pokupljeni, a pre(prodavci) ne znaju ni šta prodaju

svi su perfektni i nečačkani, neotvarani, a na km se vide loše zašrafljeni poklopci, jedan šraf beo, drugi crn, nemaju daljince, nemaju poreklo, neće da ga slikaju otvorenog i tako to...

jednog pitao za poreklo pojačala, da li je vlasnik, da li ga je imao u sistemu on mi kaže da ne odgovara na provokacije:krstix:

ma sve ludo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, aaa zmaju! said:

Pa jesi hteo Cyrus, evo imaš i račun: https://m.kupujemprodajem.com/Audio/Pojacala/Cyrus-II-81135582-oglas.htm#mhs0-1566378098201

Послато са GT-I9300I уз помоћ Тапатока
 

A ima i korisničko uputstvo za one što ne znaju engleski, zato piše Cyrus one!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

35 minutes ago, NIXIE said:

To ga čini kanditatom za osveženje, zamenu elektolita itd.:rasta:

tako je...bilo bi veće drndanje nego sa onim magnumom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zasto je taj Harbeth Federer HiFe[emoji16]?
Nikada ga nisam čuo a sobzirom na veličinu bas sam zaintrigiran zašto ih mnogi obožavaju.
Kao čovek seljak, od kada znam za sebe, preferirao sam Tannoy 15” (npr. HPD385) zvucnik i pored primedaba mojih drugara da “kolorišu” zvuk.
Bilo bi lepo da me neko prosvetli (npr. vlasnik) šta sam prevideo kada Tannoy smatram GOAT-om.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

47 minutes ago, crni. said:

tako je...bilo bi veće drndanje nego sa onim magnumom

Upravo tako, Magnum je bio veoma jednostavno izlazno pojačalo, šaka delova i žica, prekidač i osigurač, a ovde ima posla koliko hoćeš. Mislim može i tako, ako ti se uklopi u sistem, možda se isplati, pitanje je dodatne cene za osvežavanje, pod uslovom da ništa ne krcka, ne šuška itd.

Evo kako izgleda, ipak nije previše delova potrebno, mogu biti problem veliki elektroliti da se nađu sličnih dimenzija da pasuju, sve je knap. I potenciometar treba zameniti sa rotacionim prekidačem kineskim ili Alps blue. Mogu i OP da se menjaju, po želji.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije bolji nego je zaebaniji za osvežavanje, ako je potrebno, a 100% je potrebno

sve bre malo i skučeno a onaj magnum rasprostanjen na tri kutije

ipak syrus sa psx-om nije ni malo naivan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, crni. said:

nije bolji nego je zaebaniji za osvežavanje, ako je potrebno, a 100% je potrebno

sve bre malo i skučeno a onaj magnum rasprostanjen na tri kutije

ipak syrus sa psx-om nije ni malo naivan

Cyrus je sasvim prosecno pojacalo.

sta god uradio.

konkretno, za Harbete nije bolji od Magnum-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Srecko said:

Zasto je taj Harbeth Federer HiFeemoji16.png?
Nikada ga nisam čuo a sobzirom na veličinu bas sam zaintrigiran zašto ih mnogi obožavaju.
Kao čovek seljak, od kada znam za sebe, preferirao sam Tannoy 15” (npr. HPD385) zvucnik i pored primedaba mojih drugara da “kolorišu” zvuk.
Bilo bi lepo da me neko prosvetli (npr. vlasnik) šta sam prevideo kada Tannoy smatram GOAT-om.

rade pošteno, eto to

imao sam nameru i ja tako neke tanojeve 15ice ili jbl, altec, šta ja znam, nešto pogolemo, pa sa tim lampe, ali desilo se zatvaranje one hifija, sniženje cena i nema šanse da odolim ovim lepotanima

što kaže alan šou, sve bre svira sa ovim kutijama ako je elektronika kvalitetna...nije probirač

i ja sam ljubitelj tannoya ali bolje zvučnike za stalke ja nisam čuo bez obzira na cenu...kad je moj ukus u pitanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, чика-Брка said:

uzmi kit LM3886 ili TDA7293

ima na KP ekstra povoljno.

sklopis I uzivas.

kakav crni Cyrus.

da, video sam...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

NOVI  CA entry level integralac u Emezzeti košta ispod 30000RSD.NOVI i sa garancijom.Za tjuner puna kapa.

Ako imaš kredinu karticu ili čekove,možeš da kupiš na 12rata.Pritom,možeš keš da potrošiš i na nešto drugo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...