Jump to content

Iron Pumpkin(s)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

^ ovaj je uvek bio najbolji - referentan bato, svi ostali su iz njega izvedeni [emoji123][emoji3]

usput sam mu ostavio Nagru PLL da je babelfišuje.. svašta nešto se tu ispodešavalo, ali smo se zavetovali na ćutanje [emoji55] probo ja i da se džoramo, za one krunjače, samo je prosiktao nešto (razabro sam precious, menščini) kroz zube i pokazao na DefiSIT.. kaže, može da ga napravi kad oće.. ali neće [emoji3]

the rest is history

b7c14dcb0473aed4e9c231f04bc5a151.jpg&key=f540763645d6fa46518697d416ca7210b2ce3450dd4b1f68c5822126f3086c5e
Nagra ide sa ozbiljnije kutije, a ne Tannoy... :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pajz , ja sam striktno biasovan ...... od svih takijeslicnije zvucnika - priznajem samo jedne - PL SR-1 , koji nisu ni nalik

:)

dakle , Wilsona kome oces , meni dobri i svakaki moji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, djmilicic said:

A duh krunjača da predstavlja Obodin. Pozzz iz Timisoara

o yeah!

Iron Pumpkin SE Borbely Pass ReVox Telefunken Iskra Obodin

 

(mada je i Iskra proizvodila motorrun caps)

 

:beach:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prošlo je neko vreme:

Neutralan sa veeelikim N, šta uđe to i izađe, što znači da će svaka slabost ili greška u produkciji da se čuje, ali čuće se i dobra produkcija, itekako.. kapiram da zvuk koji počinje velikim N, ne prija svakom, ljudi vole da se lažu, da ih lažu, da imaju nekakvu patinu koju zovu magijom.. imaju nekakve svoje navike, koje isključuju N, pa im se ono čini sterilnim.. nije sterilno, neutralno je.. objektivno je tako, na stranu šta ko voli

Separacija kanala sa veeelikim S.. ako nje ima takvoj meri, tada ima i scene, čija širina i dubina zavisi od zvučnika, Iron to isporučuje, uglavnom je omeđena zvučnicima po širini, sve dok ne iznenadi nekakav instrument u offu, metar ipo levo od levog zvučnika, i negde oko tri metra po dubini.. 

Linearnost sa veeelikim L na celom spektru.. ono gore, jebu me godine jbg, ali ne primetih ništa što bi iskakalo, ali ono dole srećom još dobro čujem - definicija i preciznost basa na najnižim frekvencijama je sjajna

Urađen kao Tenk sa veeelikim T.. solidno bato, čvrsto, robusno (osim mog glavnog prekidača koji upali svaki treći put :) ), sve na klik, pa na klak, zlostavljao sam ga - ne mogu mu ništa :)

sve ovo je primećeno u tandemu sa SissySIT i MLTL Tannoyima sa HPD385, koji kao da su pravljeni jedni za druge.. nije to čudno, jedna ih je ruka pravila, ista filozofija zvuka ih pokreće.. sve ostalo je do izvora i medija

neću ja više o ovome, dosta je bilo analize, vraćam se na muziku.. moožda kada postavim BJ2, ali tada samo o razlikama u odnosu na SissySIT

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...